ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشنهاد یک نماینده مجلس برای توسعه کشت گلخانه ای

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بانک کشاورزی می تواند با تسهیل شرایط با توجه به شرایط اقلیمی کشاورزان توسعه کشت گلخانه ای را شتاب بخشد .
به گزارش انتخاب، عباس صلاحی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نیز در خصوص برنامه های جدید بانک کشاورزی در زمینه توسعه کشت گلخانه ای و حمایت از بخش کشاورزی اذعان دارد : بانک کشاورزی شرایط را به گونه ای وضع کند که برای کشاورزان استفاده از تسهیلات سهل باشد و بخصوص در حوزه کشت گلخانه ای شرایط تسهیلات را برای کشاورزان با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت فراهم شود.
وی در خصوص ارائه تسهیلات به بخش کشاورزی اذعان دارد که سرمایه گذاری نقش مهمی را در توسعه کشاورزی ایفا می کند . به گفته وی صندوق توسعه ملی باید برای حمایت از این بخش تسهیلات اختصاص یافته به بانک را افزایش دهد .
صلاحی گفت که انتظار می رود با توجه به اینکه شغل اکثر مردم روستانشین کشاورزی است و کشاورزی هم در کشور ما جز مشاغل خرد محسوب می شود در نتیجه سیاست های کلی به سمت حمایت از مشاغل خرد بجای بنگاه های بزرگ هدایت شود.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده