ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیسیون دانشجویی بسیج دانشگاه های استان سمنان راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی دهرویه صبح سه شنبه در آئین معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان به میزبانی حسینیه شهدای حوزه مقاومت بسیج الهادی(ع) این شهرستان ضمن بیان اینکه کمیسیون دانشجویی در سطح دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان های استان تسری و گسترش پیدا خواهد کرد، ابراز داشت: تقویت اردوهای جهادی در بسیج نسبت به گذشته از مهم ترین برنامه های این دفتر خواهد بود.

وی همچنین از تشکیل کارگروه اردوهای جهادی در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان برای نخستین بار خبر داد و افزود: ۱۳ دستگاه اجرایی در استان عضو این کارگروه خواهند بود و موضوعات اردوهای جهادی توسط مدیران دنبال و پیگیری خواهد شد.

استان سمنان ۴۱ هزار بسیجی دانشجو دارد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ایجاد و راه اندازی قرارگاه اردوهای جهادی دانشجویی از سوی دفتر بسیج دانشگاه های استان پیگیری می شود، گفت: : براساس منویات مقام معظم رهبری همه آحاد جامعه باید بسیجی باشند و همه ما باید در راستای تحقق رهنمودهای معظم له مبنی بر تشکیل و راه اندازی بسیج ده ها میلیون نفری در کشور گام برداریم.

دهرویه همچنین ابراز داشت: در آینده نزدیک شبکه سازی در حوزه بسیج دانشجویی ایجاد و راه اندازی می شود چرا که ما متعتقدیم یک دانشجوی بسیجی می تواند یک مدیر مدبر و اهل گفتمان باشد لذا تفکر بسیجی این است که یک نفر به آحاد مردم خدمت کند و امروزه این تفکر در بین بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور وجود دارد.

وی در پایان افزود: در استان سمنان ۱۸ حوزه بسیج دانشجویی با ۴۱هزار نفر دانشجوی بسیجی از ۶۴ مرکز آموزش عالی دولتی و غیر دولتی با دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان همکاری و فعالیت دارند.

در این آئین مصطفی شیرپوری به عنوان مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان معرفی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده