ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همایش فرصتها و چالش های روابط عمومی در گیلان برگزار شد

دبیر برگزاری همایش و مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان بیان کرد: این همایش با هدف همکاری و تعامل با دستگاههای اجرایی استان و همچنین بررسی فرصت های سرمایه گذاری در استان برگزار شده است.
رضا علوی روز سه شنبه درحاشیه برگزاری همایش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دستگاههای اجرایی استان میزبان مقامات اجرایی، قضایی، نظامی و امنیتی در طول سال هستند و از آنجا که ورود این عزیزان در فرودگاه سردار جنگل رشت انجام می شود مستلزم هماهنگی هایی است که در این همایش بررسی خواهد شد.
وی با اشاره به درآمد هزینه ای بودن فرودگاهها گفت: شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران مدیریت 54 فرودگاه در کشور را به عهده دارد که منابع درآمدی آن از درآمدهای هوانوردی و غیر هوانوردی تامین می شود و از آنجاییکه رسالت روابط عمومی ها اطلاع رسانی از ظرفیتهای بنگاههای اقتصادی مانند فرودگاهها است؛لذا در این همایش فرصتهای سرمایه گذاری در فرودگاه سردار جنگل رشت بررسی و تبیین می شود.
وی تصریح کرد: تعامل با مدیران روابط عمومی بخش های دولتی و غیر دولتی که در دستور کار روابط عمومی فرودگاه رشت قرار گرفته است خواهد توانست هم افزایی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی و بخش های غیر دولتی را بیش از پیش افزایش دهد و این امر جایگاه روابط عمومی را در اقناع افکار عمومی تثبیت خواهد کرد.
همایش فرصت ها و چالش های روابط عمومی در عصر شبکه های اجتماعی با حضور مدیران روابط عمومی های استان برگزار شد؛ در پایان همایش مدیران یادشده از برپایی کارگاه آموزشی یک روزه با همین عنوان بهره مند می شوند.
1881/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده