ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امضای تفاهمنامه همکاری صندوق حمایت و فدراسیون پزشکی ورزشی

امضای تفاهمنامه همکاری صندوق حمایت و فدراسیون پزشکی ورزشی ورزش > دیگر ورزشها - صندوق حمایت از قهرمانان نوشت:رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به امضای تفاهمنامه هدف از این اقدام را تسهیل کارهای درمانی قهرمانان و پیشکسوتان عنوان کرد.

دکترغلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درخصوص تفاهمنامه همکاری بین فدراسیون و صندوق حمایت گقت: این تفاهمنامه براساس همکاری دو جانبه است. ما در کارهای درمانی و چکاپ سالیانه قهرمانان، اجرای معاینات سالیانه قهرمانان و انجام امور درمانی قهرمانان و پیشکسوتان و همچنین در زمینه های آموزشی، علمی و پژوهشی کمک می کنیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: براین اساس چکاپ سالیانه پیشکسوتان انجام شده و اگر نیاز باشد در اقدامات مربوط به فیزیوتراپی، ارتوپدی و اقدامات تخصصی کمک می کنیم. حتی در این تفاهمنامه کارهای دندانپزشکی نیز صورت می گیرد و قهرمانان هزینه ای پرداخت نمی کنند.

وی با اشاره به ویزیت برخی از پیشکسوتان در منزل نیز بیان کرد: با حضور در منزل پیشکسوتانی که از پاافتاده هستند و وضعیت خوبی ندارند آن ها را چکاپ و حتی خدمات پزشکی قابل اجرا در منزل هم برایشان انجام می شود.

نوروزی هدف اصلی فدراسیون از این تفاهمنامه را حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان عنوان کرد و گفت: وقتی پیشکسوتان ورزش را کنار می گذارند باید مورد توجه قرار بگیرند. آسیب دیدگی ها و دردها تازه به سراغ آن ها می آید و ما می خواهیم با همکاری صندوق به سلامتی این افراد کمک کنیم.

لازم به ذکر است همکاری های آموزشی و فرهنگی برای مخاطبین صندوق، همکاری در برنامه‌‎ریزی و اجرای معاینات سالیانه قهرمانان بر اساس اعلام نیاز از سوی صندوق و همچنین انجام امور تشخیصی، درمانی و توانبخشی قهرمانان و پیشکسوتان مطابق با قوانین مربوطه، تشویق، ترغیب و تسهیل عضویت اعضاء محترم صندوق در کمیته خدمات درمانی فدراسیون و معرفی اعضاء صندوق جهت امور تشخیصی، درمانی و توانبخشی قهرمانان و پیشکسوتان و پرداخت هزینه‌های متعلقه از طریق بیمه‌های مربوطه و راهکار‌های قانونی بخشی از مواد تفاهمنامه فدراسیون پزشکی ورزشی و صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور است. 

251 41

کلید واژه ها: وزارت ورزش و جوانان - جامعه پزشکی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده