ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روح پیشکسوتان فقید باشگاه هم در عذاب است مناجاتی: از عاملان نابودی پاس نمی‌گذرم


مهدی مناجاتی در گفت و گو با "ورزش سه" ناراحتی را بابت سقوط پاس به لیگ دسته دوم ابراز کرد. او در این گفت و گو صحبت های جالبی انجام داد که شرح آن را در ادامه می خوانید:


هیچ کس نظارتی نکرد


متاسفانه تیم پاس تهران از زمانی که دوستان لطف کردند و آن را به شهر همدان فرستادند، در مسیر نابودی قرار گرفت. این کار ضربه بزرگی به فوتبال ایران وارد کرد. حتی نیروی انتظامی نیز از واگذاری باشگاه ضرر کرد. متاسفانه از آن پس هیچ نظارتی روی فعالیت های باشگاه انجام نشد و این تیم بدون هیچ دخالتی از مسئولان مسئولان کارش را انجام می داد.


نامه نوشتیم تا مجانی کار کنیم


از آن زمان به بعد دوستان حتی نظر قدیمی های باشگاه پاس مثل حشمت مهاجرانی را نیز نخواستند. حداقل یک مشاوره خشک و خالی می گرفتند تا تیم قدیمی ایران به این روز نیفتد. همه ما در آن زمان نامه ای نوشتیم که حاضرم به قیمت از دست نرفتن تیم مجانی در این تیم کار کنیم. همه ما بزرگان می‌خواستیم به خاطر اینکه پاس تهران حفظ شود، هر کاری انجام دهیم ولی دوستان یک دعوت کوچک هم برای همکاری از قدیمی ها نکردند.


پاس تیم کوچکی نبود


تیم پاس تهران تیم کوچکی نبود. به تاریخچه این تیم نگاه کنید. پاس تنها تیمی بود که دو بار در جام تخت جمشید قهرمان شد. قهرمان ایران بود، قهرمانی آسیا کسب کرد اما حالا هیچ اثری از آن تیم نیست. باشگاهی که سرشار از امکانات و استعداد بود، تنها باشگاهی که از خودش زمین اختصاصی داشت را خیلی راحت به مرز نابودی کشاندند. حداقل اقایان در حق پیشکسوتان باشگاه این لطف را نکردند تا تیم را اجاره دهند.


روح پیشکسوتان فقید در عذاب است


واقعا حیف، حیف از آن بزرگانی که در پاس تهران زحمت کشیدند. خیلی از افرادی که در تیم اولیه پاس حضور داشتند، الان دیگر در قید حیات نیستند. قطعا روح این عزیزان نیز در عذاب است. نمی دانم افرادی که چنین کاری کردند، در آخرت چطور می خواهند جواب بدهند. آنها امید بسیاری از جوانان شهرک اکباتان و نازی آباد را ناامید کردند.


از عاملان نابودی پاس نمی گذرم


من به عنوان یک قدیمی تیم پاس از آنهایی که این تیم را نابود کردند، نمی گذرم. به خاطر بچه های نونهال، نوجوان و جوانی که می خواستند از پاس به فوتبال ایران معرفی شوند، آنها را به خدا واگذار می کنم. ما باید از تیم پاس بهره برداری می کردیم ولی... واقعا به تیم پاس ظلم کردند. خدا از تقصیراتشان بگذرد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده