ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«ایرانیان در زمانه پادشاهی» نقد و بررسی می شود

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از خانه کتاب، در این نشست که روز چهارشنبه با حضور مولفین کتاب (محمدرضا جوادی یگانه و سعیده زادقناد) برگزار می‌شود، شهرام یوسفی فر و ابراهیم توفیق این اثر را نقد و بررسی می کنند.
در این اثر که در قالب 10جلد منتشر شده، بیش از 500 سفرنامه، گزارش سفر، سند سیاسی و هرگونه اظهارنظری که درباره خلقیات ایرانیان از سوی ناظران فرهنگ ما از ایران باستان تا ایران پیش از انقلاب اسلامی انجام شده و تاکنون به فارسی ترجمه شده، در محدوده مطالعاتی محققان این پژوهش قرار گرفته است.
کتاب های « مقدمه و منابع»، «گزیده خلقیات مثبت»، «خلقیات منفی: عام گرایی (بخش اول)»، «خلقیات منفی: عام گرایی (بخش دوم)»، «خلقیات منفی: امنیت (بخش اول)»، «خلقیات منفی: امنیت (بخش دوم)»، «خلقیات منفی: انگیزش؛ سنت طلبی؛ لذت طلبی»، «خلقیات منفی: همنوایی؛ دستیابی به اهداف»، «خلقیات منفی: نیک خواهی» و «خلقیات منفی: قدرت؛ خودهدایت گری» 10 جلد این مجموعه را در بر می گیرند.
نقد و بررسی کتاب یاد شده، ساعت 16:30 تا 18:30 در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر برگزار می شود.
فراهنگ**1880**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده