ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گردهمایی فرمانداران سراسر کشور در ساری گشایش یافت

استاندار مازندران در آئین آغازین این همایش بر ضرورت تبیین و تشریح دستاوردهای دولت تدبیر و امید تاکید کرد و گفت : دولت یازدهم در این مدت سه سال با وجود همه مشکلات و تنگناهای اقتصادی بر جای مانده از گذشته ، دستاوردهای بزرگی داشته است.
ربیع فلاح حرکت در جهت اقتصاد مقاومتی را سیاست دولت تدبیر و امید در تمامی این سال ها معرفی کرد و افزود : اگر دولت در این سه سال این جهت گیری اقتصادی را نداشت با مجموعه مشکلاتی که کشور داشت نمی توانست به موفقیت های بی شماری دست یابد.
نماینده عالی دولت در مازندران با تاکید بر این نکته برخی صرفا به دنبال زیر سئوال بردن خدمات دولت هستند ، گفت : برجام کارکرد مثبتی در حوزه اقتصادی ایجاد کرد و باید با صبوری از این فرصت استفاده کنیم و با اطلاع رسانی دستاوردهای دولت و تنگناها و مشکلاتی که کشور داشت ، مردم را آگاه کنیم .
وی اضافه کرد : دولت با وجود تحریم توانست تورم را در کشور از 40 درصد به حدود 11 درصد برساند و این موفقیت ها متاسفانه توسط برخی گروهها به دلیل نگاههای سیاسی بیان نمی شود.
فلاح گفت : اگر شرایط کشور بدرستی برای مردم تبیین شود و مشکلاتی که دولت یازدهم با وجود همه آنها کارش را آغاز کرد به اطلاع مردم برسد ، مردم خودشان قضاوت خواهند کرد که دولت در تمامی زمینه ها عملکرد مثبتی داشته است.
استاندارمازندران برگزاری انتخابات مجلس دهم را برگی از کارنامه قطور کارهای افتخارات دولت یازدهم معرفی کرد و گفت : برگزاری انتخاباتی که کوچکترین شائبه ای در آن وجود نداشت و با سرعت در مراجع نظارتی مورد تائید قرار گرفت ، باعث افتخار مجریان آن یعنی مجموعه دولت است . وی یکی از دستاوردهای انتخابات مجلس دهم را افزایش همگرایی در کشور دانست و افزود : تقویت روحیه همکاری و همگرایی پس از این انتخابات در مازندران بیشتر بوده است.
نماینده عالی دولت در مازندران تعامل و همگرایی ایجاد شده از انتخابات مجلس دهم را نوید بخش روند رو به رشد توسعه کشور از جمله مازندران برشمرد و افزود : اگرچه در گذشته نیز تعامل خوبی بین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استانی وجود داشت، ولی با انتخاب اکثریت نمایندگان حامی دولت از سوی مردم برای مجلس دهم این همگرایی رشد کرده است.
وی گفت : باید از این همگرایی و تعامل ایجاد شده در استان های کشور از جمله مازندران بهره بیشتری گرفته شود تا بتوانیم مشکلات استانی را برطرف کنیم.
فلاح افزود : این تعامل در سطح مدیران دستگاه قضایی و نظارتی و مدیران اجرایی نیز در استان مازندران وجود دارد و همه ما باید از این فرصت برای رشد و توسعه استان بهره بگیریم .
6982 /1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده