ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقال بیمارستان شریعتی به بیمارستان خلیج فارس انجام می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان گفت: با توجه به فرسودگی ساختمان فعلی بیمارستان شریعتی پیرو جلسات متعدد و توافقات صورت گرفته از روز جمعه مورخ ۳۱ اردیبشت انتقال کامل بیمارستان شریعتی به بیمارستان خلیج فارس صورت خواهد گرفت و تمام خدمات به همشهریان عزیز در خصوص بیماری های زنان ،خدمات و مراقبت های بارداری و زایمان و تصویربرداری و سایر خدمات تا اطلاع ثانوی بصورت تجمیعی در بیمارستان خلیج فارس صورت خواهد گرفت.

وی با ابراز خرسندی از همکاری بسیار خوب سازمان تامین اجتماعی افزود: پیرو هماهنگی و توافقات صورت گرفته تعرفه خدمات دولتی و در قالب برنامه تحول نظام سلامت خواهد بود و امیدواریم با جابجایی این بیمارستان و استفاده از امکانات بیمارستان خلیج فارس بتوانیم هر چه بیشتر و با استاندارد بالاتر به مردم شریف استان خدمت دهیم که هدف غایی ما همواره حفظ سلامتی مردم عزیز و نجیب استان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان افزود: پیرو این انتقال دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با پشتیبانی وزارت بهداشت در صدد ساخت بیمارستان جامع زنان با ظرفیت ۱۴۰تختخواب در سه طبقه و با مساحت شش هزار و ۵۷۰ مترمربع است که در حال حاضر ساخت آن شروع شده است.

شکاری با اشاره به اعتبار ساخت این بیمارستان افزود: برآورد هزینه کنونی ساخت این بیمارستان بیش از ۲۱ میلیارد ریال است امید می رود هر چه زودتر به بهره برداری برسد. بخش‌ بستری زنان باردار پرخطر، پنج اتاق عمل، بخش بستری پس از زایمان، بخش بستری زنان و بخش بستری نوزادان از بخش های این بیمارستان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: بخش‌های رادیولوژی، ماموگرافی، سونوگرافی، ان اس تی و واکسیناسیون در بیمارستان در حال احداث به‌ عنوان خدمات پاراکلینیکی با تعرفه دولتی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده