ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز فاز جدید نجات ذخایر آب کارگروه مشترک وزارت نیرو و جهاد

به گزارش خبرگزاری مهر، از سوی معاونان وزرای نیرو و جهاد کشاورزی اعضای کارگروه مشترک وزارت نیرو و جهاد کشاورزی در خصوص طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیر تعیین شدند. در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی کشور و هماهنگی های بین دستگاهی به ویژه میان وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی، کارگروه مشترک این دو وزارتخانه های تشکیل شد.

همچنین احکام اعضای کارگروه توسط معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو و معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی امضا و توسط رئیس دوره ای کارگروه ابلاغ شد. عباس زارع مشاور وزیر و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی، رضا سرافرازی مدیرکل دفتر امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، مسعود علایی مشاور معاون وزیر و رئیس حوزه ریاست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا پرستار مشاور معاون وزیر (معاونت آب و خاک) ‌از جهادکشاورزی و جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره برداری مدیریت منابع آب ایران، یعقوب همتی مشاور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب، سید محمد علی مصطفوی مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین مدیریت منابع آب ایران، محمود رضایی معاون دفتر نظام های بهره برداری و حفاظت آب و آبفا وزارت نیرو و رضا راعی مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب مدیریت منابع آب نیز توسط وزارت نیرو برای حضور در این کارگروه معرفی شده اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X