همسایه عصبانی به سوی خوابگاه دانشجویی تیراندازی ساچمه ای کرد

بیژن وثوقی وحدت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی ایرنا اظهار داشت: متاسفانه تیراندازی دو شب گذشته یکی از اهالی منطقه طرشت به خوابگاه دانشجویی این دانشگاه مسبوق به سابقه بوده است.
وی گفت: هر چند که دانشجویان خوابگاه طرشت نیز به سبب طبع جوانی شان، سرو صدا هایی دارند اما به نظر اینگونه برخورد ناشایست است.
معاون دانشجویی رییس دانشگاه صنعتی شریف افزود: خوابگاه طرشت بارها شاهد چنین اقدامات مذمومی بوده و حداقل سالی یک بار نیز شاهد برخورد فیزیکی برخی از اهالی محل با دانشجویان بوده ایم.
وی ادامه داد: دانشگاه صنعتی شریف همان شب که یکی از اهالی به سبب سروصدای زیاد دانشجویان با تفنگ ساچمه ای شلیک کرده بود به کلانتری محل شکایت کرده است.
وثوقی یادآور شد: البته اینکه بچه های خوابگاه نیز تا نصف شب بیدار هستند و سرو صدا می کنند هم امری است که نمی توان کتمان کرد.
وی اظهار کرد: دانشگاه صنعتی شریف سعی کرده برای کاستن از چنین برخوردهایی ، دیواری حائل دور خوابگاه ایجاد کند.
معاون دانشجویی رییس دانشگاه صنعتی شریف گفت: هم اکنون یک هزار و 100 دانشجو در خوابگاه طرشت حضور دارند و احتمال وجود سر و صدا زیاد است؛ شاید بهتر بود که اصلا خوابگاهی در این محل وجود نداشت.
وی افزود: تیراندازی با تفنگ ساچمه ای به سمت دانشجویان برای چهارمین بار است که اتفاق می افتد و ما پیگیر این امر هستیم.
فراهنگ**9187** 1568

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همسایه عصبانی به سوی خوابگاه دانشجویی تیراندازی ساچمه ای کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X