ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۷۵ درصد از بودجه مدیریت شهری شهریار عمرانی است

بهزاد درخشان در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به وجود ظرفیت های متعدد و بالقوه در شهر شهریار اظهار داشت: جمعیت انبوه مرکزیت شهریار، یک فرصت و توانمندی ویژه است که با برنامه ریزی مدون و اصولی می توان از این استعداد به نحو شایسته ای برای توسعه، عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهریار بهره برد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:بواسطه حجم و کثرت انبوه جمعیتی در این منطقه، می توان درآمدزایی خوبی را ایجاد کرد و با هزینه کرد هوشمندانه از درآمدهای کسب شده،  روند تحقق توسعه پایدار شهری را سرعت و شتاب بخشید.

درخشان گفت:با عنایت به ضرورتی که احساس شد، تلاش کردیم در پارلمان شهری این منطقه عمده تمرکز خود را بر بودجه عمرانی استوار کنیم و با همفکری و هم اندیشی که انجام شد، ۷۵ درصد از اعتبارات سال جاری را به حوزه عمرانی اختصاص دادیم.

وی افزود:این به معنای نادیده انگاشتن هزینه های جاری نیست اما از نظر ما باید با وسواس هر چه بیشتر از هزینه کردهای غیر ضروری پرهیز و وبودجه را به سمت فعالیت های عمرانی هر چه بیشتر سوق دهیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:یکی از مولفه های اساسی در کنترل هزینه های جاری به جلوگیری از جذب نیروهای  غیر ضروری استوار است که از نظر ما چنین رویکردی در مسیر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، رویکرد حائز اهمیتی به شمار می رود.

درخشان گفت:طبق ارزیابی ها و بررسی های انجام شده در حال حاضر بصورت ماهیانه، پنج میلیارد تومان حقوق به فعالان حوزه مدیریت شهری پرداخت می شود که رقم بسیار سنگین و قابل توجهی به نظر می رسد.

وی یادآور شد:اگر چه مسیری دشوار در پیش رو وجود دارد اما  با برنامه ریزی اصولی می توان سختی ها را پشت سر گذاشت و از فرصت های بالقوه موجود برای پویایی و بالندگی هر چه بیشتر شهر بهره گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده