ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اختلاف نتایج نظرسنجی‌های تلفنی و آنلاین در خصوص عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا

خروج انگلیس از اتحادیه در حالی که نظرسنجی تلفنی جدید انجام شده نشان می‌دهد کمپین باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا نسبت به طرفداران خروج پیشتاز هستند ولی نتایج نظرسنجی آنلاین حاکی از واقعیت دیگری است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نظرسنجی تلفنی موسسه آی سی ام نشان می دهد که حامیان ادامه عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا نسبت به طرفداران خروج از این اتحادیه، حدود 8 درصد پیشی گرفته اند. ولی نظرسنجی آنلاین همین موسسه نظرسنجی حاکی است که طرفداران خروج از اتحادیه اروپا 4 درصد نسبت به کمپین ادامه عضویت در اتحادیه اروپا پیشتاز هستند.

مردم انگلیس قرار است در همه پرسی 23 ژوئن یعنی 3 تیرماه در خصوص ادامه عضویت 43 ساله این کشور در اتحادیه اروپا تصمیم گیری کنند.

تلاش ها برای پیش بینی کردن نتیجه این همه پرسی با پیچیدگی های خاصی روبرو شده است. نظرسنجی های مختلف انجام شده نشان می دهد اختلاف نظر زیادی بین شهروندان انگلیسی درباره این موضوع وجود دارد.

نتایج نظرسنجی موسسه آی سی ام در روزنامه گاردین منتشر شده است. نتایج نظرسنجی تلفنی نشان می دهد که 47 درصد شهروندان انگلیسی از ادامه عضویت در اتحادیه اروپا حمایت می کنند و در مقابل 39 درصد خواستار خروج از این اتحادیه هستند و 14 درصد نیز هنوز مردد هستند.

نظرسنجی آنلاین نیز حاکی است که 47 درصد شهروندان انگلیسی خواستار خروج از اتحادیه اروپا هستند و 43 درصد نیز حمایت خود را از ادامه عضویت در این اتحادیه اعلام کرده اند.

نظرسنجی دیگری نیز که توسط موسسه او آر بی انجام شده نشانگر آن است که طرفداران باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا 15 درصد جلوتر از رقبای خود در کمپین خروج هستند.

این نظرسنجی که برای روزنامه تلگراف انجام شده حاکی است که 55 درصد مردم از ادامه عضویت در اتحادیه اروپا حمایت کرده اند و 40 درصد نیز خواستار خروج از اتحادیه هستند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X