ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اختلافات سرمربی-فدراسیون نقطه سرخط از درگیری کی روش در ایفمارک تا ملاقات نافرجام با رویانیان

عصرایران - کارلوس کی روش همچنان با فدراسیون فوتبال به توافق کامل نرسیده است. سرمربی تیم ملی که چهارشنبه گذشته استعفا داده و گفته بود در جلسه پنج شنبه تکلیف اش مشخص می شود. با گذشت چندین روز هنوز مصاحبه دیگری انجام نداده و در مورد شرایط اش صحبت نکرده است. اتفاقی که نشان می دهد همچنان روابط فدراسیون فوتبال و کی روش عادی نشده . 
سرمربی تیم ملی ایران به خاطر درخواست هایی که بهتر شدن شرایط تیم ملی عنوان شده بود روز چهارشنبه گذشته استعفا داد. استعفایی که با مخالفت فدراسیون فوتبال و البته نشان دادن حسن نیت جدی تر نشد اما سرمربی تیم ملی را هیچگاه راضی نکرد که مصاحبه ای کند و از عادی شدن شرایط بگوید. 
کارلوس کی روش در برنامه خود برای صعود تیم ملی 11 بند به فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که دلیل استعفایش را عدم رعایت این بندها می دانست. با این همه فدراسیون فوتبال تلاش کرد با پرداخت پاداش معوقه بازیکنان و البته امضای قرارداد برای دراختیار گرفتن زمین چمن مناسب قسمتی از مشکلات را حل کند . مشکلاتی که حل شدنش را روز چهارشنبه کی روش اعلام کرد و پس از آن گفت که باید جلسات دیگری برگزار شود. 
جلسات دیگری که در آن در مورد اردوهای آمادگی تیم ملی ایران برای مسابقات جام جهانی ، مرکزپزشکی فیفا در کمپ تیم ملی و البته حقوق معوقه کی روش صحبت شد. جلساتی که هیچکدامش به نتیجه نرسیده و البته دردسرهایی را تولید کرده است. 
جلسه کی روش و تاج برای برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی یک میهمان داشت محمدرویانیان بود و همین مساله حتما دردسرهای بزرگی را برای تاج فراهم خواهد کرد. کمک گرفتن از مدیری که از پرسپولیس به دلایل اقتصادی کنار گذاشته شده و پیش از این اخبار خارج از فوتبال زیادی هم در موردش وجود داشته خط قرمزی بود که تاج رد کرده و به نظر می رسد که نتواند از حاصل جلسات برای تیم ملی استفاده کند. 
جلسان برگزار شده در مورد ایفمارک یا همان ساختمان پزشکی فیفا هم با درگیری دیروز به بن بست رسید. کی روش از ابتدا طرح ساخت این مرکز را خودش را داده بود و انتظار داشت که تحت نظر خودش تجهیز و البته زیر نظر تیم ملی اداره شود. با این همه فدراسیون فوتبال تجهیز را واگذار کرد و مدیریت مرکز هم در اختیار دکتر هراتیان است. کی روش این مساله را برنتابید و بارها تاکید کرد که مدیریت ایفمارک را تحت اختیار تیم ملی می خواهد. با این همه جلسات برگزارشده کی روش را مجاب کرد که از ایفمارک دیدن کند. او در بازدید اول با هراتیان برخورد گرمی داشت اما 24 ساعت بعد یعنی دیروز به ایفمارک رفت و در غیبت هراتیان با مسوولان بخش درگیر شد. درگیری ای که شاهدان کی روش را در آن مقصر می دانند و ظاهرا رفتار عجیب و لحن تند سرمربی تیم ملی دلیل اصلی اش بوده است. 
موضوع مهم دیگر هم پرداخت قرارداد کارلوس کی روش است که هنوز انجام نشده. در اصل در 3 زمینه فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی همچنان به نتیجه قابل لمس نرسیده اند. یعنی هرچند فدراسیون قرارداد کی روش را پرداخت می کند و اردو را برگزار خواهد کرد و هرچند کی روش قول داده که بر مدیریت ایفمارک اصرار نکند و با شرایط فعلی کنار بیاید اما طی 24 ساعت گذشته در این 3 مورد همه چیز به شرایط اولیه بازگشته است. 
البته ممکن است مذاکرات سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال بندهای دیگری داشته باشد اما مهمترین بندهای مورد اختلاف همچنان پابرجاست. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده