ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک مقام دولتی زن، مدل تبلیغات گردشگری شد

یک مقام دولتی زن، مدل تبلیغات گردشگری شد جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری - روزنامه توریسم نوشت: نقش آفرینی یک مقام دولتی زن در چین به عنوان مدل تبلیغات گردشگری و با لباس‌های محلی در تصویرهای آنلاین شگفتی ساز شد.

یکی از مقامات دولتی زن در چین برای تبلیغ گردشگری محلی به عنوان یک مدل در تصویرها ظاهر شده و تصویرهایی از خود را در لباسهای سنتی مردم «هان »منتشر کرد.
یکی از مقامات دولتی زن در چین برای تبلیغ گردشگری محل سکونتش لباس سنتی اقوام «هان»را پوشیده و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
انتشار آنلاین تصویرهای متعددی از این خانم چینی سبب شگفتی مردم شد هنگامی که دیدند زن جوانی که در تصویرها با لباس سنتی مردم هان در میان گل ها و فضای سبز روستای «شین یو » نشان داده شده، کسی نیست جز خانم « اویانگ فنگ »که یک مقام دولتی درمنطقه «سیکسی» در« شین یو » است که در شرق استان ژجیانگ چین واقع است.
یکی از روش‌های تبلیغات گردشگری در چین، نمایش زنان ومردان در لباس‌های رنگارنگ محلی همراه با انواع آرایه‌ها و زینت‌ها و نیز نمایش آنها در لباس‌های رایج در دوره‌های تاریخی و سلسله‌های مختلف حاکم بر چین است . دراین تصویرها زنان و مردان آراسته درلباس‌های رنگارنگ محلی درحالی به تصویر کشیده می‌شوند که به کاری مشغولند. مثلا زنان جوانی که با لباس سنتی سلسله تانگ درحال چیدن یا کوبیدن برگ چای هستند.خانم اویانگ فنگ گفته است که نه تنها شخصا به عنوان مدل برای تصویر برداری و تبلیغ گردشگری محلی شخصا درتصویرها ظاهر شده بلکه هزینه تصویر برداری و انتشار عکس‌ها را نیز از درآمد شخصی خود پرداخت کرده است.او اظهار داشت که هدفش از این کار معرفی چشم اندازهای زیبای طبیعی روستای سیکسی به ویژه در فصل بهار است تا از طریق گردشگران را به این منطقه جذب کند.

کلید واژه ها: گردشگری -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده