ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رویدادهایی که روز سه شنبه در سمنان خبری می شوند

- کارپروه تخصصی استانداردسازی و ارتقا کیفیت کالا در ساعت 8:30 با حضور معاون امور عمرانی استانداری در سالن مدیریت و بحران برگزار می شود.
- کیسیون ایمنی راههای استان دیگر برنامه خبری امروز است که در ساعت 11:30 در سالن کوثر برگزار می شود که معاون امور عمرانی استانداری در این جلسه حضور دارد.
نشست برگزاری سی و چهارمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در ساعت 13:30 با حضور مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری در سالن غدیر برگزار می شود.
نشست با مدیرعامل شرکت آبفای شهری استان سمنان، چهارمین برنامه خبری روز سه شنبه است که در ساعت 10:15 در محل این شرکت برگزار می شود.
بازدید محمدرضا خباز استاندار سمنان از دانشگاه آزاد اسلامی دیگر برنامه خبری امروز است که در ساعت 11:30 انجام می گیرد.
کارگروه اقتصادی آخرین برنامه خبری امروز است که با حضور استاندار در سالن مدیریت بحران خواهد شد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سنمنان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33440090 و 33440060 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر
33441811 ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر شاهرود نیز با شماره تلفکس 32344041 آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های شرقی استان هستند.
6026/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده