عرضه اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری مشهد تا 30 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

مزجی معاون اقتصادی شهردار مشهد مقدس گفت: عرضه مرحله دوم اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت ادامه دارد.

محمدرضا مزجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: سال گذشته در مجموع 1000 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری مشهد منتشر شد که از میان 500 میلیارد تومان مربوط به خط 2 قطار شهری مشهد بود و 500 میلیارد تومان نیز به خط 3 اختصاص داشت.

معاون شهردار مشهد مقدس گفت: درصدد هستیم این اوراق مشارکت جهت تملک و ساخت بافت فرسوده حرم رضوی، آبکوه و میان امام حسین(ع) نیز منتشر شود و مقدمات این کار نیز فراهم شده و امیدواریم یک‌هزار و 50 میلیارد تومان اوراق مشارکت در این زمینه منتشر شود.

مزجی افزود: همچنین خوشبختانه خرید اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری مشهد با استقبال بسیار خوبی از شهروندان مواجه شده است و تا 30 اردیبهشت نیز مرحله دوم فروش این اوراق ادامه دارد.

معاون شهردار مشهد‌مقدس گفت: در تمامی مراحل مربوط به انتشار و عرضه این اوراق نظارت مناسبی از سوی شهرداری مشهد صورت می‌گیرد.

مزجی تصریح کرد: نکته دیگری که در مورد اوراق مشارکت وجود دارد این است که این اوراق صرفاً در همان پروژه‌ای که اوراق برای آنها منتشر شده است به مصرف می‌رسد و نمی‌توانیم برای سایر پروژه‌ها از آن استفاده کنیم.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به موافقت دولت با پرداخت 30 درصد اصل و سود اوراق خط 2 قطار شهری مشهد، اظهار داشت: امیدواریم بر اساس توافقات قبلی، دولت پرداخت 50 درصد اصل و سود این اوراق را برعهده بگیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرضه اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری مشهد تا 30 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X