ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عرضه اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری مشهد تا 30 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

مزجی معاون اقتصادی شهردار مشهد مقدس گفت: عرضه مرحله دوم اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت ادامه دارد.

محمدرضا مزجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: سال گذشته در مجموع 1000 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری مشهد منتشر شد که از میان 500 میلیارد تومان مربوط به خط 2 قطار شهری مشهد بود و 500 میلیارد تومان نیز به خط 3 اختصاص داشت.

معاون شهردار مشهد مقدس گفت: درصدد هستیم این اوراق مشارکت جهت تملک و ساخت بافت فرسوده حرم رضوی، آبکوه و میان امام حسین(ع) نیز منتشر شود و مقدمات این کار نیز فراهم شده و امیدواریم یک‌هزار و 50 میلیارد تومان اوراق مشارکت در این زمینه منتشر شود.

مزجی افزود: همچنین خوشبختانه خرید اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری مشهد با استقبال بسیار خوبی از شهروندان مواجه شده است و تا 30 اردیبهشت نیز مرحله دوم فروش این اوراق ادامه دارد.

معاون شهردار مشهد‌مقدس گفت: در تمامی مراحل مربوط به انتشار و عرضه این اوراق نظارت مناسبی از سوی شهرداری مشهد صورت می‌گیرد.

مزجی تصریح کرد: نکته دیگری که در مورد اوراق مشارکت وجود دارد این است که این اوراق صرفاً در همان پروژه‌ای که اوراق برای آنها منتشر شده است به مصرف می‌رسد و نمی‌توانیم برای سایر پروژه‌ها از آن استفاده کنیم.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به موافقت دولت با پرداخت 30 درصد اصل و سود اوراق خط 2 قطار شهری مشهد، اظهار داشت: امیدواریم بر اساس توافقات قبلی، دولت پرداخت 50 درصد اصل و سود این اوراق را برعهده بگیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده