ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لایحه ریاضت اقتصادی در پارلمان یونان بررسی می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، پارلمان یونان یکشنبه هفته آینده برای تصمیم گیری درباره اجرای اصلاحات اقتصادی و بازپرداخت بدهی های اتحادیه اروپا تصمیم گیری خواهد کرد.

این تاریخ از سوی پارلمان یونان در حالی اعلام شده است که دو روز قبل از آن اتحادیه اروپا شرایط یونان را برای پرداخت وام به این کشور بررسی خواهد کرد.

بر اساس طرح ارائه شده در پارلمان قرار است طی اصلاحات اقتصادی درخواست شده از سوی مقامات اتحادیه اروپا یک درصد به مالیات ها افزوده شود که میزان مالیات ها به ۲۴ درصد خواهد رسید.

در این لایحه مالیات اجناس لوکسی مانند دخانیات، الکل، وام های بانکی و شرکت های خصوصی افزایش خواهد یافت.

دولت یونان تصمیم گرفته است برای تسریع روند رشد اقتصادی و جلب اطمینان خاطر کشورهای اروپایی سیسات های ریاضتی بیشتری در کشورش اعمال کند.

یک مقام ارشد دولتی روز دوشنبه اعلام کرد این لایحه به نوعی دولت چپ گرای اکسیس سیپراس را با چالشی جدید مواجه خواهد کرد. دولت ادعا کرده تصویب این لایحه مشکلی برای اقشار فقیر جامعه وارد نخواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده