ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرانه ترافیک پستی در کهگیلویه و بویراحمد بسیار پایین است

به گزارش خبرنگار مهر، جمال حسن زاده شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: یکی از شاخصهای ارزیابی پست بحث ترافیک است که در حوزه شاخص ترافیک وضعیت مناسبی در استان وجود ندارد.

وی بیان کرد: خود پستی گری یکی از آسیبهای پیش روی سرانه ترافیک در استان است که باید با فرهنگسازی این امر تعدیل و این سرانه افزایش یابد.

حسن زاده تصریح کرد: در کشورهای توسعه یافته به ازای هر نفر سرانه ترافیک ۷۰۰ فقره است اما در کشور ما میانگین بین هشت تا ۱۲ فقره متغیر است.

وی اظهار داشت: این سرانه در استان ما بسیار پایین و به ازای هر نفر ۳.۲ فقره است.

حسن زاده با بیان اینکه فاصله سرانه ترافیکی ما نسبت به کشورهای اروپایی فاصله زیادی است، تصریح کرد: با رونق پستی در صنایع تولیدی و کارخانجات و تغییر فرهنگ استفاده مردم از خدمات پستی، این فاصله کاهش و سرانه ترافیک پستی افزایش می یابد.

مدیر کل پست استان اظهار داشت: افزایش ترافیک در خدمات پستی استان باعث  جلوگیری از اتلاف وقت، کاهش تصادفات و کاهش مسائل و مشکلات زیست محیطی  می شود.

حسن زاده با بیان اینکه پست به عنوان یکی از مراکز خدمات رسانی به مردم سعی در هوشمند کردن خدمات خود  دارد، گفت: خدمات پستی در استان باید هوشمند و خدمات مالی نیز به ویژه در حوزه روستایی باید الکترونیکی شود.

وی یکی از اساسی ترین رویکردهای پست را  الکترونیکی کردن خدمات و توسعه خدمات توسط این نهاد عنوان کرد و افزود: اقدامات انجام شده در سال گذشته شامل هشت محور استراتژیک است.

حسن زاده تصریح کرد: اصلاح ساختار، مدیریت هزینه، سودآوری پست و مدیریت مناسب از برنامه های انجام شده این نهاد است.

وی  نو آوری و توسعه بازار، ارزیابی واحدهای اجرایی به صورت ماهیانه، بالا بردن سطح کیفی خدمات و تمرکز زدایی را از دیگر فعالیتهای این نهاد در راستای افزایش سطح کیفی خدمات عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X