ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاور وزیر آموزش و پرورش: معلمان در پیاده سازی گفتمان نقد تلاش کنند

به گزارش ایرنا، سیدرحیم میرشاه ولد عصر دوشنبه در دومین گردهمایی روسای آموزش و پرورش مناطق ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین در خانه معلم، تاکید کرد: اگر در ارزیابی عملکردی نتوانیم فضای نقد را در فضاهای آموزشی خود ایجاد کنیم به طور قطع کار این سازمان نیز به نحو مطلوب و مورد نظر پیش نخواهد رفت.
وی با اشاره به پیاده سازی فضای نقد و بالا بردن سطح آستانه تحمل مورد نظر مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری در جامعه، خاطر نشان کرد: با انجام این مهم، مدیران، معلمان و دانش آموزان می توانند ضمن طرح نقاط مثبت و منفی امور، در راستای بهبود بخشیدن کارها و وظایف تلاش کنند.
وی، محیط های کارمندی را نیز نیازمند چنین فضاهایی دانست تا زبان گویایی برای طرح مسائل و مشکلات جامعه باشند و ادامه داد: باید سلامت اداری در جامعه افزایش یافته و با گسترش دایره مصادیق فساد، به مبارزه با این پدیده شوم اقدام کرد.
میرشاه ولد در ادامه با اشاره به جریان فرهنگ سازی در جامعه در راستای مبارزه با مفاسد اجتماعی، افزود: آموزش و پرورش به عنوان نخستین متولی تربیت در جامعه باید در اصلاح امور اقدام کرده و اگر رئیس و مدیرکلی نتواند یک جریان سوء را در جامعه اصلاح کند، نباید از دیگران انتظار این کار را داشت.
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزرات آموزش و پرورش یادآور شد: باید حل مساله در جامعه را به یک فرهنگ تبدیل و در این زمینه با بهره گیری از الگو و مدل های لازم، اقدام کرد.
وی اضافه کرد: تنها در این صورت است که می توان شاهد نظام آموزشی پویا و فعال، مطابق با شرایط و مقتضیات جامعه بود.
6101/8054/ 3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده