نوسازی مدارس و ارتقاء جایگاه معلمان در قزوین در اولویت است

به گزارش خبرنگار مهر، سالار قاسمی عصر دوشنبه در گردهمایی روسای آموزش و پرورش مناطق ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان که با حضور رحیم میرشاه ولد مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش در خانه معلم قزوین برگزار شد گفت: دردولت تدبیر و امید علیرغم همه مشکلات و تنگناها کارهای خوبی برای اعتلای جایگاه معلمان صورت گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: برنامه ریزی در آموزش و پرورش در دراز مدت جواب می دهد لذا امیدواریم کارهایی که در یکی دوسال اخیر در امور معیشتی و منزلتی فرهنیگان آغاز شده در سالها آتی نتیجه دهد.

قاسمی بیان کرد: در استان قزوین در روزهای گذشته درمانگاه شبانه روزی فرهنگیان راه اندازی شد که می تواند خدمات درمانی بسیار مناسبی را به معلمان ارائه کند و این مکان ظرفیت تبدیل شدن به بیمارستان را نیز دارد.

وی تصریح کرد: ساماندهی کارها، برنامه ریزی و اجرای طرح تحول بنیادین از مهمترین کارهایی است که در آموزش و پرورش آغاز شده و می تواند منشاء خدمات موثری به فرزندان کشور باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: ارتقاء مستمر کیفیت آموزشی در اولویت برنامه های ما قرار دارد و در کنار فعالیتهای فرهنگی و طرح مهر بستر خوبی برای کیفیت بخشی به امور در استان فراهم شده است.

در این جلسه پای نبرد معاون آموزش متوسطه و رشوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز نیز گزارشی از کارهای انجام شده ارائه کردند.

 

 

 


 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوسازی مدارس و ارتقاء جایگاه معلمان در قزوین در اولویت است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X