ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روابط عمومی شریان حیاتی یک دستگاه محسوب می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ساسان حبیبی نژاد عصر دوشنبه به مناسبت روز روابط عمومی در جمع خبرنگاران افزود: روابط عمومی، مغز متفكر و موتور محركه و شریان حیاتی یك دستگاه محسوب می شود كه با هنر و علم اجتماعی درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد و هدف و چگونگی برنامه ها را ترسیم می كند.

حبیبی نژاد با بیان اینکه روابط عمومی نفت گچساران نسبت به سایر ادارات و شركت های مناطق نفتخیز جنوب تفاوت های بسیاری دارد، افزود: شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به لحاظ موقعیت خاص و جغرافیایی خود و پراكندگی تاسیسات در سطح چهار استان، خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و فارس از ویژگی خاصی برخوردار است.

حبیبی نژاد اظهار داشت: گستردگی عملیات در حوزه چهار استان موجب شده است كه روابط عمومی نفت گچساران از حیث مكاتبات اداری، مراجعات، درخواست های گوناگون، جلسات و سایر مسئولیت های محوله و حضور در جلسات استان های مختلف با حجم وسیعی از كارهای گوناگون روبرو باشد و از این رو در سالی كه گذشت در بیش از ۲۸۰ جلسه حضور فعال داشته است.

رئیس روابط عمومی نفت و گاز گچساران افزود: در سالی كه گذشت بیش از صدها خبر ، گزارش تصویری در صدا و سیما ، مصاحبه ارسالی از سوی روابط عمومی نفت گچساران در رسانه های محلی، كشوری، روزنامه ها و مجلات مختلف درج و به چاپ رسیده است از باید تعاملات خوب و موفق اصحاب رسانه با روابط عمومی نفت گچساران تقدیر و تشكر کرد.

وی یادآور شد: با توجه به گستردگی جغرافیایی این شركت در سالی كه گذشت روابط عمومی نفت و گاز گچساران پاسخگوی بیش از یکهزار و ۷۰۰ نامه و درخواست برون سازمانی بوده است.

حبیبی نژاد با بیان اینكه، رسانه ها به عنوان بازوان اصلی نفت گچساران هستند گفت: خوشبختانه در سالی كه گذشت روابط عمومی نفت گچساران برای نخستین بار آموزش خبرنگاران را در اولویت كاری خود قرار داد و امیدواریم همچون گذشته تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشیم.

وی افزود: نقش  رسانه ها در کمک به روابط عمومی هر سازمانی نقش ممتاز و منحصر به فرد بوده است.

رییس روابط عمومی نفت گچساران با تاكید بر دیدگاه صنعت نفت در خصوص عملكرد روابط عمومی ها اذعان داشت : محوریت  صنعت نفت بر عملكرد روابط عمومی ها بر اساس شفاقیت و صداقت است لذا  از این رو ارائه و انتشار اخبار و اطلاعات به موقع باید بر اساس واقعیت ها و مستندات موجود انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده