روابط عمومی شریان حیاتی یک دستگاه محسوب می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ساسان حبیبی نژاد عصر دوشنبه به مناسبت روز روابط عمومی در جمع خبرنگاران افزود: روابط عمومی، مغز متفكر و موتور محركه و شریان حیاتی یك دستگاه محسوب می شود كه با هنر و علم اجتماعی درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد و هدف و چگونگی برنامه ها را ترسیم می كند.

حبیبی نژاد با بیان اینکه روابط عمومی نفت گچساران نسبت به سایر ادارات و شركت های مناطق نفتخیز جنوب تفاوت های بسیاری دارد، افزود: شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به لحاظ موقعیت خاص و جغرافیایی خود و پراكندگی تاسیسات در سطح چهار استان، خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و فارس از ویژگی خاصی برخوردار است.

حبیبی نژاد اظهار داشت: گستردگی عملیات در حوزه چهار استان موجب شده است كه روابط عمومی نفت گچساران از حیث مكاتبات اداری، مراجعات، درخواست های گوناگون، جلسات و سایر مسئولیت های محوله و حضور در جلسات استان های مختلف با حجم وسیعی از كارهای گوناگون روبرو باشد و از این رو در سالی كه گذشت در بیش از ۲۸۰ جلسه حضور فعال داشته است.

رئیس روابط عمومی نفت و گاز گچساران افزود: در سالی كه گذشت بیش از صدها خبر ، گزارش تصویری در صدا و سیما ، مصاحبه ارسالی از سوی روابط عمومی نفت گچساران در رسانه های محلی، كشوری، روزنامه ها و مجلات مختلف درج و به چاپ رسیده است از باید تعاملات خوب و موفق اصحاب رسانه با روابط عمومی نفت گچساران تقدیر و تشكر کرد.

وی یادآور شد: با توجه به گستردگی جغرافیایی این شركت در سالی كه گذشت روابط عمومی نفت و گاز گچساران پاسخگوی بیش از یکهزار و ۷۰۰ نامه و درخواست برون سازمانی بوده است.

حبیبی نژاد با بیان اینكه، رسانه ها به عنوان بازوان اصلی نفت گچساران هستند گفت: خوشبختانه در سالی كه گذشت روابط عمومی نفت گچساران برای نخستین بار آموزش خبرنگاران را در اولویت كاری خود قرار داد و امیدواریم همچون گذشته تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشیم.

وی افزود: نقش  رسانه ها در کمک به روابط عمومی هر سازمانی نقش ممتاز و منحصر به فرد بوده است.

رییس روابط عمومی نفت گچساران با تاكید بر دیدگاه صنعت نفت در خصوص عملكرد روابط عمومی ها اذعان داشت : محوریت  صنعت نفت بر عملكرد روابط عمومی ها بر اساس شفاقیت و صداقت است لذا  از این رو ارائه و انتشار اخبار و اطلاعات به موقع باید بر اساس واقعیت ها و مستندات موجود انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روابط عمومی شریان حیاتی یک دستگاه محسوب می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X