ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اکران «ایستاده در غبار» نزدیک شد

هیات مدیره کانون پخش‌کنندگان با رئیس سازمان سینمایی دیدار کردند و پیشنهاداتی برای اکران سیار فیلم و تبلیغات گسترده ارایه دادند.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران در گفت و گو با فارس درباره دیدار هیات مدیره کانون پخش کنندگان با حجت الله ایوبی گفت: با توجه به این مهم که هیات مدیره کانون پخش کنندگان از یک پارچگی و انسجام مناسبی برخوردار شده است، امروز دیداری با رئیس سازمان سینمایی داشتیم. این دیدار یک ساعت و نیم به طول انجامید و پیشنهادهای بسیار خوبی از سوی کانون پخش کنندگان به رئیس سازمان سینمایی ارایه شد.

وی ادامه داد: با توجه به قدمت شرکت های پخش که در هیات مدیره کانون پخش کنندگان گرد هم آمدند قرار شد مسئولیت های بیشتری را بپذیرند. پیشنهادهایی به رئیس سازمان سینمای ارایه شد از جمله تبلیغات درست و منسجم فیلمهای سینمایی در رسانه ملی و سطح شهر و درباره اکران سیار که چندی پیش در گزارش نوروزی آقای ایوبی از یکی از شبکه های تلویزیونی ارایه کرد، پیشنهاداتی دادیم که اکران سیار (اکران در شهرهای بدون سینما) با انسجام مناسب شکل بگیرد.

سرتیپی در ادامه تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد تا نظرات کارشناسی کانون پخش به رئیس سازمان سینمایی ارایه شود تا با یک جمع بندی درست و منسجم به راهکاری مناسب و موثر دست یابیم.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اقدام اخیر شورای صنفی نمایش و حمایت از فیلم های دفاع مقدس گفت: شورای صنفی نمایش با فراهم آوردن شرایط مناسب باعث شد تا دفتر پخش فیلمیران بتواند فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» را در دستور کار خود قرار دهد. فیلم در سریع‌ترین زمان و در شرایطی که به نفع و در شان فیلم باشد به زودی اکران می شود.

بنابراین گزارش، در جلسه  هیات مدیره کانون پخش سینمای ایران و رئیس سازمان سینمایی علی سرتیپی، مرتضی شایسته، حبیب اسماعیلی، بیژن امکانیان، اصغر بانکی و ناصر شعبانی حضور داشتند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده