ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روابط عمومی ها در ماهیت پل ارتباطی بین مدیران و مردم هستند

محمد حسن مقدم نیا در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن گرامیداشت بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی و با تاکید بر رسالت ویژه این واحدها در ادارات، ابراز داشت: روابط عمومی پدیده ای نو ظهور و مختص به عصر ارتباطات است که در دنیای نوین ارتباطات معانی گسترده ای پیدا می کند که نخستین معنا و هویت آن، قرار گرفتن در مقام مشاوره مدیران موفق در عرصه تصمیم گیری، ارتباطات با مردم و اطلاع رسانی است.

وی افزود: متاسفانه امروز در حالی از روش های نوین روابط عمومی و مفاهیمی چون روابط عمومی دیجیتال سخن گفته می شود که بسیاری از ادارات استان سمنان هنوز فاقد پست سازمانی روابط عمومی هستند و این مهم، نشان می دهد که این ارگان ها، اهمیت ارتباطات، روابط عمومی، اطلاع رسانی، هماهنگی امور، تبلیغات، فراهم ساخت بستر انگیزشی و تکریم ارباب رجوع را درک نکرده و همچنان در روش های سنتی باقی مانده اند.

فقدان روابط عمومی چراغ ارتباطات را در ادارات خاموش می کند

عضو شورای روابط عمومی های شهرستان شاهرود با اشاره به لزوم جدی گرفتن جایگاه سازمانی روابط عمومی در ادارات، گفت: روابط عمومی امروز پیشانی یک نهاد و در نبود این جایگاه، چراغ ارتباطات در هر نهاد خاموش است خواه این ارتباطات درون سازمانی باشند و خواه با ارباب رجوع، به طور قطع می توان گفت در نبود روابط عمومی ها کمیت ارتباطات در ادارات لنگ خواهد زد.

مقدم نیا با اشاره به لزوم توجه بیشتر به روابط عمومی ها، ابراز داشت: امروز پدیده های نو ظهور عصر ارتباطات دنیا را به سمت دهکده جهانی سوق می دهد و در دنیای امروزی مدیرانی موفق هستند که بر بال این سیر نجومی همراه شده و بر لزوم اطلاع رسانی در این وادی صحه بگذارند.

وی افزود: در این بین مدیران نیاز به یک مشاور قوی تحت عنوان روابط عمومی دارند تا با دید باز بتواند خط مشی ارتباطات یک نهاد را به سوی موفقیت تعیین کرده و به مدیران مشاوره دهند.

مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان سمنان درباره جایگاه روابط عمومی ها نیز، گفت: روابط عمومی ها می توانند با اطلاع رسانی ابعاد گسترده تری از خدمات ارائه شده در بدنه هر اداره و نهاد را به مردم که امام خمینی(ره)، آنان را ولی نعتمان مسئولان خواندند، را به منصه ظهور برسانند و در راستای سعادتمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی بکوشند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X