ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبرنگاران مهر پنج رتبه جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی را کسب کردند

به گزارش خبرنگار مهر، آئین در اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها و تجلیل از روابط عمومی‌های برتر خراسان جنوبی، ظهر دوشنبه در سالن آمفی تئاتر علامه فرزان بیرجند برگزار شد و گیتا علی آبادی، علیرضا کتابدار و عصمت محمدی به عنوان اعضای هیئت داوران، برترین‌های این جشنواره را انتخاب کردند.

در بخش خبر، عالیه نخعی از خبرگزاری مهر مقام سوم در این بخش و حدیث رنجبر و فاطمه زهرا قاسمی از نشریه خراسان جنوبی مستقلاً رتبه دوم را کسب کردند.

داوران جشنواره هیچ اثری را در این بخش حائز رتبه اول ندانسته‌اند.

در بخش گزارش رضا حسین زاده از روزنامه خراسان جنوبی، حمید قربانی از خبرگزاری تسنیم رتبه سوم را به خود اختصاص دادند و خانم زهرا مهرور از خبرگزاری شبستان و خانم رقیه رحمتی از خبرگزاری مهر رتبه دوم را مستقلاً کسب کردند.

همچنین فاطمه زهرا قاسمی از روزنامه خراسان جنوبی و سمانه اخگری از خبرگزاری مهر رتبه اول این بخش را به خود اختصاص دادند.

در بخش تیتر حدیث رنجبر از روزنامه خراسان جنوبی شایسته تقدیر شد و فاطمه زیراچی از خبرگزاری مهر، فاطمه زهرا قاسمی از روزنامه خراسان جنوبی به ترتین رتبه‌های دوم و اول را کسب نمودند.

در بخش سرمقاله و یادداشت نیز مجید فکری از روزنامه خراسان جنوبی رتبه سوم را از آن خود کرد و محمد علی جعفر پورمقدم از نشریه اقتصاد شرق، احمد حیدری از روزنامه امروز خراسان جنوبی رتبه دوم را مستقلاً کسب کردند.

سید حسین هرم پور مقدم از روزنامه آوای خراسان جنوبی حائز رتبه برتر در این بخش شد. سعید هاشمی گازار از پایگاه خبری شهدای ایران رتبه دوم در بخش عکس خبری تک را به خود اختصاص داد و رها صلاحی مقدم از خبرگزاری ایسنا رتبه اول را کسب کرد؛ هیئت داوران جشنواره هیچ اثری را در این بخش حائز رتبه سوم ندانسته‌اند.

در بخش عکس خبری مجموعه حسین محمودی دستجرد از خبرگزاری ایرنا، سید حمید هاشمی از روزنامه قدس و مجتبی گرگی از خبرگزاری ایرنا به ترتیب رتبه‌های سوم، دوم و نخست را کسب کردند.

در بخش موضوعی جشنواره با موضوع بحران آب و خشکسالی زهرا مهرور و زینب رمضانی از خبرگزاری شبستان مشترکا رتبه سوم و مریم پنجابی از خبرگزاری ایرنا رتبه دوم را کسب کردند.

همچنین سمانه اخگری از خبرگزاری مهر در این بخش رتبه نخست را از آن خود کرد.

در بخش کمی جشنواره نیز از عبدالله هادی نیا سرپرست روزنامه خراسان جنوبی بدلیل دارابودن بیشترین میزان خبر و فعالیت چشمگیر در خبر تولیدی با موضوع بحران آب و خشکسالی تقدیر بعمل آمد.

احمد محبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در این جلسه اظهار کرد: از ۱۵ خبرنگار برتر و ۱۰ روابط عمومی برتر استان تجلیل شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم این جشنواره در سال‌های آتی به بهترین نحو برگزار شود، افزود: در کلان کشور باید به مطبوعات و خبرگزاری‌های استان توجه بیشتری صورت پذیرد.

وی ضمن اشاره به رونمایی از سند چشم انداز فرهنگ و هنر استان در این جشنواره اظهار داشت: نسخه‌هایی از این سند تهیه شده است که در اختیار مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قرار خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده