ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

53 درصد مدارس خراسان شمالی هوشمندسازی شد

فرامرز صدقی عصر روز دوشنبه در گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان فناوری ادارات آموزش و پرورش در شیروان این تعداد کلاس درس در قالب یک هزار و 100 آموزشگاه بوده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز در این آیین گفت: اگر می خواهیم هوشمند سازی نهادینه شود باید با مدیر مدرسه در این رابطه مذاکره شود.
قنبرعلی خوش آیینه اظهار کرد: ما در هوشمند سازی در بحث سخت افزاری حد اقل ها را داریم اما در نرم افزار با مشکل مواجه هستیم که بدین منظور کارهای خوبی انجام گرفته و دو نمایشگاه منطقه ای و کشوری تحت عنوان هوشمند سازی و دوره ی آموزشی محتوای الکترونیکی برگزار شده و باید بیشتر از این باید درنرم افزاری ورود پیدا کنیم.
وی گفت: ما در سال جدید به دنبال توسعه هوشمندسازی نیستیم به دنبال تغییر نگرش هستیم و تا این تغییر نگرش صورت نگیرد به اهداف مان نخواهیم رسید.
خوش آیینه از مدیران آموزش و پرورش خواست تا مدیران و معاونانی انتصاب کنند که همه دیدگاه ها اعم از پرورشی ،آموزشی و فناوری را مد نظر داشته باشند زیرا که تک بعدی بودن مشکلی را حل نخواهد کرد
مدیر آموزش و پرورش شیروان نیز گفت: در بحث هوشمند سازی حرکت بسیار خوبی انجام گرفته است که بهتربود قبل از اینکه هوشمند سازی در تجهیزات صورت بگیرد همکاران ما در نحوه استفاده کردن و کاربردی از تجهیزات بهر مند می شدند.
سعید رحمانی فضلی اظهار کرد: هزینه های سنگینی در مدارس برای هوشمند سازی شده اما باید در نیروی انسانی ایجاد انگیزه شود و همکاران با علم روز و ارائه طرح درس و آموزش را از طریق هوشمند انجام دهند.
هم اکنون 28 هزار دانش آموز در 421 آموزشگاه شیروان زیر نظر سه هزار فرهنگی تحصیل می کنند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده