ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تظاهرات فعالان کارگری در لندن

اعتصاب انگلیسی‌ها شماری از معترضان در قلب تجاری لندن پایتخت انگلیس به منظور نشان دادن اعتراض خود به سیاست‌های ریاضت اقتصادی دولت و وضع نامناسب زندگی کارگران کم درآمد تظاهرات کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پرس تی وی، فعالان کارگری در لندن در اعتراض به پایین بودن حداقل دستمزدها تظاهرات کردند. شماری از معترضان در قلب تجاری لندن پایتخت انگلیس به منظور نشان دادن اعتراض خود به سیاستهای ریاضت اقتصادی دولت و وضع نامناسب زندگی کارگران کم درآمد تظاهرات کردند.

در لندن حداقل دستمزدی که برای گذران زندگی تعیین شده، حدود 10 پوند برای هر ساعت است با وجود این بسیاری از کارگران هنوز کمتر از این مقدار دستمزد دریافت می کنند.

جان مک دانل وزیر دارایی دولت در سایه حزب کارگر که در این تظاهرات شرکت داشت گفت: ما این تظاهرات را در دفاع از حقوق اتحادیه های کارگری برگزار کرده ایم. مردم باید حداقل دستمزدی را که برای زندگی در لندن نیاز است، دریافت کنند.

سوزانا بنویدز از کارگرانی است که به علت اعتراض به پایین بودن دستمزد اخراج شده است. او در این تظاهرات گفت: من اینجا حضور دارم تا با بی عدالتی که شرکتها ضد کارگران اعمال می کنند، مبارزه کنم. آنها یکی از همکاران مرا هم اخراج کردند که اصلا عادلانه نیست. آنها باید بدانند ما انسان هستیم و ماشین نیستیم. آنها باید به حقوق ما احترام بگزارند و نباید برای اینکه برای حقوق خود مبارزه می کنیم، ما را مجازات کنند یا بترسانند.

پتروس الیا از انجمن صدای متحد جهان گفت: شرکتهای بزرگ به ویژه شرکتهای چند ملیتی در لندن سعی می کنند بیشتر از حداقل دستمزد تعیین شده را پرداخت نکنند. متاسفانه حداقل دستمزد تعیین شده برای شهر لندن کفاف مخارج زندگی را نمی دهد و باید افزایش پیدا کند.

جیسون مایور لی دیگر فعال کارگری گفت: متاسفانه تا به شرکتهای بزرگ فشار آورده نشود، حقوق مردم را پرداخت نمی کنند. ادامه این فشارها ضروری است زیرا شرکتهای بزرگ به این راحتی تسلیم خواسته معترضان نمی شوند.

انتهای پیام/12

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده