ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مانور مشترک مقابله با شورش در ندامتگاه فردیس برگزار شد

به گزارش ایرنا،،فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در این مانور گفت: برای ارتقای ضریب امنیتی و توان مقابله با شورش و خطرات احتمالی درزندان ومقابله باتهدیدات وبالابردن توان رزمی کارکنان ونیزتعامل بیشتر با نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و دیگریگان های امدادی سطح شهر از جمله یگان ویژه ،آتش نشانی و اورژانس مانور مشترک مقابله با شورش و گروگانگیری و اطفای حریق در ندامتگاه شهرستان فردیس برگزار شد.
سرهنگ ایوب احمدی افزود: در این رزمایش توانمندی و واکنش سریع نیروهای عمل کننده مورد سنجش قرار گرفت .
وی گفت: برگزاری این رزمایش ها می تواند در مواقع بحران، جلوی هر گونه اتفاق غیر منتظره ای را بگیرد وبه هر مقدار که بتوانیم با آموزش های مداوم و تکرار و تمرین میزان آمادگی نیروها را بالا برده و به تبع به همان میزان امنیت و آرامش زندان بالاتر خواهد رفت وانتظارات در حد مطلوب محقق شود.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس نیز بیان داشت: برگزاری چنین رزمایش هائی بسیار مهم و ارزشمند و مفید برای افزایش امنیت است.
محمدرضا فلاح نژاد افزود: شناسایی نقاط ضعف و قوت در مقابله با بحرانهای احتمالی، تقویت تعامل و هماهنگی بین نیروهای زندان با مامورین انتظامی و نیز حضور به موقع نهادهای امدادی از قبیل یگان ویژه ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و دیگر ادارات خدمات رسان را به دنبال خواهدداشت.
در حاشیه برگزاری این رزمایش محسن صفیاری رئیس ندامتگاه فردیس، نیزضمن قدردانی از حضور و مشارکت نیروهای امنیتی ، از نزدیک چگونگی و نحوه اقدامات انجام گرفته را مدیریت می کرد و گفت: هدف از برگزاری این رزمایش بالا بردن توان فکری و جسمی نیروهای عمل کننده اعلام کرد.
سرهنگ پروانه فرمانده یگان ویژه استان البرز نیز ضمن قدر دانی از همکاری و تعامل سایر نیروها ،اصل طرح و رزمایش را مثبت ارزیابی کرد و افزود : با توجه به زحمات و تلاش هایی که مسئولان زندان در راستای برگزاری هرچه بهتر این رزمایس انجام دادند ولی تا رسیدن به حد مطلوب و انتظارفاصله داریم ولی با استمرار این گونه مانور ها به توان و پیشرفت امنیتی در زندان کمک خواهد شد و آمادگی یگان ویژه را در پیشگیری از حوادث احتمالی اعلام داشت.
7413/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده