ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری آموزش مهارت های زندگی در زندان‌ها

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی قیداری ظهر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از زیر کمیته‌های مبارزه با مواد مخدر، کمیته فرهنگی و پیشگیری است، افزود: در این کمیته برنامه‌های خوبی برای پیشگیری از اعتیاد برگزار می‌شود.

وی تعداد کارکنان آموزش‌دیده در بخش پیشگیری از اعتیاد نیز طی سال گذشته را ۱۰ هزار و ۱۲۰ نفر عنوان کرد و اظهار کرد: طی سال گذشته در راستای پیشگیری از شیوع مواد مخدر در زندان‌ها نیز آموزش مهارت‌های زندگی اجرایی شد.

محمدی قیداری با اشاره به برگزاری مسابقات دو همگانی با شعار جامعه سالم عاری از اعتیاد، گفت: در این برنامه ۱۲ هزار و ۵۶۰ نفر حضور داشتند و در بحث تبلیغات رسانه‌ای نیز ۶۹ ساعت برنامه در استان تولید و پخش شد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان از برگزاری ۱۹ همایش در قالب جشنواره در استان زنجان خبر داد و افزود: همچنین طی سال گذشته ۹۸ نمایشگاه در استان برگزار شد.

محمدی قیداری تأکید کرد: تعداد مصوبات کارگروه در سال گذشته ۶۰ مورد بود و از برنامه‌های عملیاتی شده در این کارگروه بحث خانواده آموزش و سبک فرزندپروری بود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به آموزش ۱۳ هزار و ۵۰۰ خانوار طی سال گذشته در زمینه پیشگیری از اعتیاد، گفت: در محیط‌های آموزشی نیز برنامه آموزش مهارت‌های مراقبت از خود اجرایی شد.

محمدی قیداری بر اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در سال جاری تأکید کرد و گفت: برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در سال جاری  با جدیت بیشتری اجرا می‌شود و در این خصوص اجرای برنامه‌های آموزش پیشگیری از اعتیاد طی سال گذشته رشد بیش از ۱۰ درصدی داشته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده