ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روابط عمومی‌های خراسان جنوبی عنصر ارتقای دستگاه‌های اجرایی هستند

خدمتگزار استاندارخراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: امروزه روابط عمومی به عنوان سامانه تشریفاتی اجرایی نیست بلکه به عنوان عنصری برای ارتقای هر سازمان بوده و سامانه مشورتی و مدیریتی از جایگاه ویژه‌ای برای پیشرفت هر سازمان برخوردار هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، وجه الله خدمتگزار ظهر امروز در مراسم نکوداشت پروفسور معتمدنژاد و اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اظهار داشت: انسان در این عصر که عصر ارتباطات است برای زیستن به تبادل اطلاعات نیاز دارد.

وی با بیان اینکه امروزه روابط عمومی به عنوان سامانه تشریفاتی اجرایی نیست افزود: بلکه به عنوان عنصری برای ارتقای هر سازمان و سامانه مشورتی و مدیریتی از جایگاه ویژه‌ای برای پیشرفت هر سازمان برخوردار هستند.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: پروفسور معتمد‌نژاد پدر علم ارتباطات و بنیانگذار روش‌های ارتباطی نقش ارزنده‌ای را تبیین و توسعه علوم ارتباطی و نظام رسانه‌ای نقش زنده‌ای داشته است.

خدمتگزار با بیان اینکه از همه تلاشگران عرصه مطبوعات و رسانه تشکر می‌کنم تصریح کرد: از درگاه خداوند برای اجرای عرصه فرهنگ ایرانی و اسلامی آرزوی موفقیت دارم.

استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: نکوداشت مهربان ارزشمند و فرهیخته و شناساندن چهره‌های رسانه‌ای کمک شایانی به این عرصه خواهد کرد.

برادر پروفسور معتمد‌نژاد نیز در این جلسه با بیان اینکه حضور ما در این جلسه یک هم افزایی است، اظهار داشت: پروفسور معتمد‌نژاد در ابتدای راه تنها بود اما امروز شاگردان و همکاران زیادی دارد.

معتمد‌نژاد با بیان اینکه، پروفسور معتمد‌نژاد در اوایل انقلاب قطره بود افزود: امروز این قطره به دریا تبدیل شده و شاگردان و دوست دارانش امواج دریا هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز برخی در ارتباط اولیه به لحاظ عملیاتی عاجز هستند خاطرنشان کرد: در سرزمین بیرجند ارتباط و روابط عمومی خوبی را مشاهده کردم.

پدر سم‌شناسی ایران نیز با اشاره به آثار مفاخر استان خراسان جنوبی گفت: مسئولین باید برای شأن مفاخر استان بیشتر تلاش کنند.

پروفسور بلالی مود با اشاره به افتتاح موزه مفاخر اظهار داشت: با بازدیدی که من از این موزه داشتم وضعیت موزه در شأن مفاخر ما نبوده و این مکان بسیار کوچک و محقر بوده است.

وی افزود: گلایه‌ای که دارم این است در این موزه چند اثر از کتاب‌هایی که بنده به زبان انگلیسی اهدا کرده بودم و کتاب‌های پروفسور معتمد‌نژاد هیچ اثری وجود نداشت.

پدر سم‌شناسی ایران گفت: بهتر است مسئولین برای شأن مفاخر استان بیشتر تلاش کنند و این کتاب‌ها گنجینه‌هایی است که بدست نخواهد آمد.

بلالی مود تصریح کردک بهتر است این موزه هرچه بهتر از نظر زیبایی و ویترین‌هایی که برای نگهداری کتاب از آن استفاده شود افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده