ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرهنگ تظاهرات را از ما یاد بگیرید، آشوب‌گری زاییده فکر کج اندیشان است + عکس

نظافت تظاهرات کابل 11 تعدادی از تظاهرات‌کنندگان کابل در اقدامی جالب زباله‌های برجای مانده از این تظاهرات را با شعار "فرهنگ تظاهرات را از ما یاد بگیرید، آشوب‌گری زاییده فکر کج اندیشان است" جمع‌آوری کردند.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، تعدادی از تظاهرات‌کنندگان کابل در اقدام مردمی شروع به جمع‌آوری زباله‌های به جا مانده در مسیرهای تظاهرات کردند.

در این اقدام تظاهرات‌کنندگان همچنین به نیروهای امنیتی گل اهدا کردند.

این اقدام معترضانی که زباله‌ها را جمع آوری می‌کردند در پاسخ به اعلامیه دولت کابل مبنی بر انتشار اسامی بود که در صورت به آشوب کشیده شدن تظاهرات مورد پیگرد قرار می‌گیرند.

این افراد با این اقدام اعلام کردند که فرهنگ راهپیمایی را به خوبی درک کرده‌اند و به هیچ عنوان قصد آشوب ندارند بلکه خواستار احقاق حقوق خودشان به صورت مسالمت‌آمیز هستند.

آنها شعار می‌دادند: "فرهنگ تظاهرات را از ما یاد بگیرید، آشوب زاییده ذهن کج‌اندیشان است."

احمد بهزاد، لطیف پدرام، ناهید فرید، عارف رحمانی، عزیز رویش، صادق مدبر، کریم خلیلی، سید حسین انوری، محمد اکبری، جعفری، سید هادی هادی، شفق، رمضان حسین زاده، ذوالفقار امید، داوود ناجی، جواد سلطانی، ذکی دریابی و آصف آشنا اسامی هستند که در صورت به آشوب کشیده شدن راهپیمایی امروز مورد پیگرد قرار می‌گرفتند.

در ادامه تصاویری از جمع‌آوری زباله‌ها توسط تظاهرات کنندگان و اهدای گل به نیروهای امنیتی افغان را در کابل مشاهده کنید:

انتهای پیام/.

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده