ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقرار روابط عمومی دانش بنیان در آموزش و پرورش ضروری است

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان محمد محسن بیگی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی افزود: آموزش و پرورش، اساسی ترین نهاد تربیتی، قوام بخش فرهنگ عمومی و مهمترین زیرساخت کشور است.
وی اظهار کرد: تحقق مطلوب اهداف عالیه آموزش و پرورش و ارتقای اثر بخشی و کارآیی نظام آموزشی با هم اندیشی و همراهی صاحبنظران عرصه تعلیم و تربیت، فرهنگیان و خانواده های دانش آموزان میسر است.
وی تاکید کرد: استقرار روابط عمومی دانش بنیان، پویا و کارآمد، مخاطب شناسی، مهندسی، هدایت و ترمیم افکار عمومی در ایجاد زمینه اجرای مطلوب توسعه همه جانبه مشارکت در آموزش و پرورش و رضایتمندی مخاطبان نقش بسزایی دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: بر خود لازم می دانم ضمن تبریک فرا رسیدن 27اردیبهشت ماه 'روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی' از حضور کارشناسان روابط عمومی سخت کوش و پرتلاش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل و کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان تقدیر کنم.
وی ادامه داد: همچنین از جدیت، همت و تلاش های در خور تحسین کارکنان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در بهره گیری بهینه از کارکردهای روابط عمومی، فنون اطلاع رسانی، فناوری نوین اطلاعات و تعامل مطلوب با اصحاب رسانه در راستای تبیین مناسب سیاست ها و برنامه های آموزش و پرورش و تعامل دوسویه با مردم استان تقدیر و تشکر می کنم.
3029

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده