استقرار روابط عمومی دانش بنیان در آموزش و پرورش ضروری است

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان محمد محسن بیگی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی افزود: آموزش و پرورش، اساسی ترین نهاد تربیتی، قوام بخش فرهنگ عمومی و مهمترین زیرساخت کشور است.
وی اظهار کرد: تحقق مطلوب اهداف عالیه آموزش و پرورش و ارتقای اثر بخشی و کارآیی نظام آموزشی با هم اندیشی و همراهی صاحبنظران عرصه تعلیم و تربیت، فرهنگیان و خانواده های دانش آموزان میسر است.
وی تاکید کرد: استقرار روابط عمومی دانش بنیان، پویا و کارآمد، مخاطب شناسی، مهندسی، هدایت و ترمیم افکار عمومی در ایجاد زمینه اجرای مطلوب توسعه همه جانبه مشارکت در آموزش و پرورش و رضایتمندی مخاطبان نقش بسزایی دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: بر خود لازم می دانم ضمن تبریک فرا رسیدن 27اردیبهشت ماه 'روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی' از حضور کارشناسان روابط عمومی سخت کوش و پرتلاش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل و کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان تقدیر کنم.
وی ادامه داد: همچنین از جدیت، همت و تلاش های در خور تحسین کارکنان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در بهره گیری بهینه از کارکردهای روابط عمومی، فنون اطلاع رسانی، فناوری نوین اطلاعات و تعامل مطلوب با اصحاب رسانه در راستای تبیین مناسب سیاست ها و برنامه های آموزش و پرورش و تعامل دوسویه با مردم استان تقدیر و تشکر می کنم.
3029

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقرار روابط عمومی دانش بنیان در آموزش و پرورش ضروری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X