بسیج اساتید کشور خواستار محاکمه فائزه هاشمی شد

فائزه هاشمی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه‌ای به دادستان عمومی و انقلاب تهران به نمایندگی از اساتید بسیجی خواستار تعقیب، محاکمه و مجازات عمل خلاف امنیت فائزه هاشمی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه‌ای به دادستان عمومی و انقلاب تهران به نمایندگی از سوی چهل و پنج هزار نفر اساتید بسیجی و ارزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور خواستار تعقیب، محاکمه و مجازات فائزه هاشمی به دلیل عمل خلاف امنیت در تقویت فرقه ضاله بهائیت شد.

در بخشی از این نامه آمده است:  جنابعالی استحضار دارید که بسیاری از حقوقدانان به‌نام بین الملل معتقدند که تلاش برای فرقه‌سازی به این دلیل که در راستای مسخ فرهنگی، ارزش‌ها و اعتقادات یک گروه می‌باشد، در زمره جنایت "نسل زدایی" محسوب می‌گردد. همچنین مستحضر هستید که عمال دولت انگلیس برای مقابله با آموزه‌های حیاتبخش تشیع و در راستای تاراج کشور و منطقه اقدام به ایجاد فرقه ضاله بهایت نمودند، علاوه بر اینکه این موضوع باید از سوی مسئولین محترم قضایی و دولتی جمهوری اسلامی ایران علیه دولت انگلیس در دادگاه‌های بین المللی مطرح و پیگیری گردد، بی‌تردید تقویت این فرقه ضاله که پیامدهای بسیار منفی امنیتی و اجتماعی در پی دارد، اقدام علیه امنیت ملی کشور تلقی می‌گردد.

 این نامه می‌افزاید: اینجانب به نمایندگی از سوی چهل و پنج هزار نفر اساتید بسیجی و ارزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از جنابعالی تقاضا دارد که نسبت به عمل خلاف امنیت خانم فائزه هاشمی در تقویت این فرقه ضاله، اقدام لازم در چارچوب قانون و شرع مقدس اسلام جهت تعقیب، محاکمه و مجازات به عمل آورید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسیج اساتید کشور خواستار محاکمه فائزه هاشمی شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X