ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بسیج اساتید کشور خواستار محاکمه فائزه هاشمی شد

فائزه هاشمی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه‌ای به دادستان عمومی و انقلاب تهران به نمایندگی از اساتید بسیجی خواستار تعقیب، محاکمه و مجازات عمل خلاف امنیت فائزه هاشمی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه‌ای به دادستان عمومی و انقلاب تهران به نمایندگی از سوی چهل و پنج هزار نفر اساتید بسیجی و ارزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور خواستار تعقیب، محاکمه و مجازات فائزه هاشمی به دلیل عمل خلاف امنیت در تقویت فرقه ضاله بهائیت شد.

در بخشی از این نامه آمده است:  جنابعالی استحضار دارید که بسیاری از حقوقدانان به‌نام بین الملل معتقدند که تلاش برای فرقه‌سازی به این دلیل که در راستای مسخ فرهنگی، ارزش‌ها و اعتقادات یک گروه می‌باشد، در زمره جنایت "نسل زدایی" محسوب می‌گردد. همچنین مستحضر هستید که عمال دولت انگلیس برای مقابله با آموزه‌های حیاتبخش تشیع و در راستای تاراج کشور و منطقه اقدام به ایجاد فرقه ضاله بهایت نمودند، علاوه بر اینکه این موضوع باید از سوی مسئولین محترم قضایی و دولتی جمهوری اسلامی ایران علیه دولت انگلیس در دادگاه‌های بین المللی مطرح و پیگیری گردد، بی‌تردید تقویت این فرقه ضاله که پیامدهای بسیار منفی امنیتی و اجتماعی در پی دارد، اقدام علیه امنیت ملی کشور تلقی می‌گردد.

 این نامه می‌افزاید: اینجانب به نمایندگی از سوی چهل و پنج هزار نفر اساتید بسیجی و ارزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از جنابعالی تقاضا دارد که نسبت به عمل خلاف امنیت خانم فائزه هاشمی در تقویت این فرقه ضاله، اقدام لازم در چارچوب قانون و شرع مقدس اسلام جهت تعقیب، محاکمه و مجازات به عمل آورید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده