ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح تفصیلی پایه توسعه باغ شهر ارومیه را پی ریزی کرده است

 به گزارش خبرنگار مهر، داریوش نصر بعد از ظهر دوشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان افزود: طرح تفضیلی مناطق یك و دو شهر ارومیه در كمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسیده و سه منطقه از نواحی پنجگانه در كمیته های فنی و كارشناسی بررسی می شود.

وی با بیان اینكه مطالعات طرح تفصیلی شهر ارومیه با هدف تنظیم برنامه های معماری و شهرسازی در شهر ارومیه انجام شده است افزود: مناطق یك و دو طرح تفصیلی شهر ارومیه در كمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسیده و سه منطقه از نواحی پنجگانه در كمیته های فنی و كارشناسی بررسی می شود.

نصر از قانون مداری و رعایت نظم در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان ابراز رضایت كرد و گفت: خوشبختانه در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی با صداقت و شفاف كاری اهداف سازمانی دنبال می شود و كمترین مشكلات و معضلات را در این حوزه شاهد هستیم.

وی ادامه داد:مطالعات طرح تفصیلی ارومیه از سال ۹۱ آغاز شده و در این طرح نیاز های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و شهر سازی و تامین سرانه فضای شهری با كاربری های مختلف تامین و مطالعه می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یاد آور شد: در این طرح وضعیت توسعه شبكه معابر شهری بر حسب سطح سرانه مطالعه و در قالب یك سند با چشم انداز ده ساله به امضای مسئولان شهر در كمیسیون ماده پنج رسیده و پس از آن در شورای عالی شهر سازی و معماری به تصویب می رسد.

مدیر كل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در ادامه از زحمات و تلاشهای محمدعلی پورعلی، مدیرسابق معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان قدردانی و نادر اكبریان را به عنوان سرپرست جدید مدیریت معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان معرفی كرد.

در حال حاضر محمد علی پورعلی به عنوان مدیر املاك و حقوقی اداره كل راه و شهرسازی آذربایجان غربی فعالیت دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده