ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد از بی توجهی دستگاهها به حضور در ستاد ساماندهی جوانان

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رستمی با انتقاد از بی توجهی دستگاه ها به حضور در جلسات ستاد ملی ساماندهی امور جوانان افزود: در استان ها به طور میانگین کمتر از ۶ جلسه در ستاد استانی ساماندهی امور جوانان شرکت کرده اند به همین منظور پیشنهاد می شود جلسات استانی ستاد با حضور جانشین رئیس ستاد یعنی معاون امنیتی استاندار تشکیل شود.

وی همچنین خواستار اضافه شدن نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در جلسات استانی ستاد ساماندهی امور جوانان مشروط به حضور استاندار در ۴ جلسه از ۱۲ جلسه استانی شد.

معاون ساماندهی امور جوانان پیشنهاد داد جلسات استانی ستاد ساماندهی جوانان به جای ۱۲ بار در سال ۱۰ بار تشکیل شود.

رستمی همچنین پیشنهاد داد که جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان به جای رسمیت با دو سوم اعضا، با حضور نصف به علاوه یک نفر اعضا رسمیت یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با تصویب اکثریت اعضا اضافه شدن نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی به جلسات استانی و برگزاری ۱۰ جلسه ستاد استانی ساماندهی جوانان و رسمین جلسات با حضور نصف به علاوه یک نفر اعضا، به تصویب رسید.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده