ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روزنامه نگاری که مقاله خود را خورد

تارنمای خبری 'بریتبارت' خبر داد که مقاله نویس روزنامه واشنگتن پست که پیش بینی کرده بود دونالد ترامپ نامزد نهایی جمهوریخواهان نخواهد شد به وعده خود عمل کرد و با اشتباه از آب درآمدن این گمانه زنی، مقاله خود را خورد.

به گزارش ایرنا، ویدئوی مقاله خوری دانا میلیبنک (Dana Milbank) در صفحات فیس بوک او و روزنامه واشنگتن پست منتشر شد. وی در پائیز گذشته مقاله ای با تیتر'ترامپ شکست خواهد خورد وگرنه من این مقاله را می خورم' نوشت. میلیبنک دیشب به قول خود عمل کرد و این مقاله را با شام خود صرف کرد.

در این ویدئو، روزنامه نگار واشنگتن پست مقاله رشته رشته شده خود را به همراه غذایی مکزیکی و نوشیدنی 'ترامپ' صرف کرد.
وی در آن مقاله نوشته بود: 'آنچنان مطمئنم که ترامپ نامزد جمهوریخواهان نخواهد شد که اگر چنین شود مقاله ام را خواهم خورد. واضح بگویم که روزی که ترامپ به نامزدی جمهوریخواهان دست یابد، صفحه ای را که این مقاله در آن منتشر شده خواهم خورد.'
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ در پی پیروزیهای پیاپی در رای گیری های درون حزبی و کنار رفتن رقبای خود از دور رقابتها تنها ۱۰۳ نماینده تا کسب نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات سراسری ۱۵ آبان ریاست جمهوری آمریکا فاصله دارد. در ۷ ژوئن انتخابات مقدماتی پایان می یابد و تا آن زمان رای دهندگان جمهوریخواه در ۷ ایالت دیگر پای صندوقهای رای خواهند رفت تا تکلیف ۳۷۵ نماینده باقی مانده را روشن کنند.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده