ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه: پلیس امین مردم است

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سردار 'منوچهر امان اللهی' در دومین جلسه قرارگاه جهادی «صیانت» در جمع معاونین و رؤسای پلیس های تخصصی اظهار داشت: تخلف ها و جرایم کارکنان که مهمترین سرمایه در نیروی انتظامی هستند آثار سوء و زیانباری در سطح فردی، سازمانی و اجتماعی در پی خواهد داشت.
وی افزود: سلامت سازمان و صیانت از کارکنان یکی از مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و برای تحقق این خواسته قرارگاه جهادی صیانت در ناجا تشکیل شد تا پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب بخوبی صورت گیرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم است با ارتقای منزلت اجتماعی و نیز ارایه خدمات بهتر و رفع دغدغه های کارکنان، قدردان تلاش های بی وقفه آنان در عرصه اجرای مأموریت ها باشد.
سردار امان اللهی در ادامه گفت: از آنجا که پلیس در اجرای مأموریت های خود با اقشار مختلف جامعه سروکار دارد همواره در معرض آسیب های روحی و جسمی است، لذا تقویت ارزش های دینی و باورهای اعتقادی و نیز حضور مقتدرانه توأم با رأفت و عطوفت، موجب صیانت از آنان می شود.
وی بیان داشت: رصد عملکرد پلیس از سوی دشمنان کشور از یک سو و نگاه تیزبین مردم از سوی دیگر، پاک دستی و پاک چشمی بیش از پیش کارکنان نیروی انتظامی را می طلبد تا بتوانیم در سایه الطاف الهی روز به روز شاهد کارکرد بهتر پلیس و افزایش رضایت مندی شهروندان باشیم.
8066/7445

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده