ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر استعدادهای درخشان دانشگاه چمران اهواز: اشتغال دانشجویان استعداد درخشان در اولویت است

دکتر محمدرضا سیاهپوش دوشنبه در دوازدهمین آئین تجلیل از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز در سرسرای آمفی تاتر دانشکده علوم دانشگاه اظهار کرد: از پارسال فعالیت هایی در خصوص فراهم کردن شرایط اشتغال دانشجویان استعداد درخشان و ارتباط با مراکز خدمات صنعتی و کشاورزی آغاز شده است.
وی افزود: این اقدامات بازخورد خوبی را داشته و در آینده نزدیک به تاسیس مرکز کاریابی و مهارت زایی دانشگاه منتهی می شود که پس از دانش آموختگی رها نشده و در این مراکز ثبت نام و به واحدهای مختلف معرفی شوند.
سیاهپوش ادامه داد: پارسال المپیادهای علمی، دانشجویی، کارگاه های آموزشی به مدت 150 ساعت در زمینه های معرفت افزایی، تخصصی، نرم افزار و عمومی با همکاری استادان این دانشگاه با نتایج خوبی برگزار شد.
مدیر دفتر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ترمیم و نوسازی سایت استعدادهای درخشان در کتابخانه مرکزی با هزینه 700 میلیون ریال و انعقاد تفاهم نامه با بنیاد ملی نخبگان با تخصیص امتیازات خوب به دانشگاه از دیگر فعالیت های این دفتر در پارسال بود.
وی اظهار کرد: دانشجویان استعدادهای درخشان آینده سازان کشور هستند و تلاش های استادان در این دانشجویان جلوه می کند.
سیاهپوش گفت: دانشجویان باید بسیار جدی کارهای درسی خود را پیش ببرند و نسبت به مسائل حساس باشند.
در این آئین جمعی از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز تجلیل شدند.
3004/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده