ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مخاطبان فردا به سرافراز نمره قبولی ندادند

۷۵درصد کاربران فردا به عملکرد دکتر سرافراز نمره قبولی ندادند. کاربران فردا به سرافراز نمره قبولی ندادند

سرویس فرهنگی فردا: ۷۵درصد کاربران فردا به عملکرد دکتر سرافراز نمره قبولی ندادند.

پس از استعفای دکتر سرافراز عملکرد ۱۸ ماهه او را به نظرسنجی گذاشتیم و از مخاطبان فردا خواستیم به عملکرد او نمره بدهند.
 
۷۵ درصد از مخاطبان به عملکرد دکتر سرافراز نمره زیر ده دادند. تنها ۲۵ درصد از بیش از ده هزار شرکت کننده در این نظرسنجی عملکرد دکتر سرافرار را قابل قبول دانستند.
۶۵درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی با نمره زیر پنج عدم رضایت مطلق خود از عملکرد صدا و سیما را ابراز داشتند. حدود ۱۳ درصد نیز نمره ای بین ۱۵ تا ۲۰ برای او قايل شدند.

دوره مسئولیت سرافراز در صدا و سیما همراه با آشفتگی‌ها و بحران‌های بی‌سابقه‌ای بود. هرچند توجیهاتی مانند کمبود بودجه و... برای آن‌ها بیان شد ولی نتیجه آن نارضایتی مردمی و بحران مخاطب برای صدا و سیما بود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده