ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رییس هیات تنیس روی میز تهران منصوب شد

رییس هیات تنیس روی میز تهران منصوب شد
حمیدرضا صابری بعنوان سرپرست هیات استان تهران منصوب شد.
 

با پیشنهاد حمیدرضا گرشاسبی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و طی حکمی از سوی مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، حمیدرضا صابری بعنوان سرپرست هیات استان تهران منصوب شد.

در حکم صابری آمده است:

جناب آقای حمید رضا صابری

با توجه به تعهد و تجارب جنابعالی و عطف به پیشنهاد مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان تهران به شماره 1664/95/206 مورخ 27/2/95 ،‌ به موجب این ابلاغ از تاریخ صدور به عنوان سرپرست هیات تنیس روی میز استان تهران منصوب می‌شوید.

مقتضی است طبق تبصره 3 ماده 10 اساسنامه هیئت های ورزشی استان ها مصوب وزارت ورزش و جوانان ظرف مدت 3 ماه نسبت به فراهم نمودن مقدمات برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیئت اقدام نمائید.

امیدوار است وظایف محوله را تحت نظارت مسئولین امر انجام داده و موجبات رشد و پیشرفت این رشته ورزشی با نشاط را در سطح استان فراهم آورید.

توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

مهرداد علی قارداشی، رئیس فدراسیون


 
 

#تنیس_روی_میز #1ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده