ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قرارداد داخلی کشتی‌گیران با باشگاه‌ها رسمیت ندارد

به گزارش مشرق، بعضا مشاهده شده است تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های باشگاه‌های کشتی کشور، از طریق عقد قرارداد داخلی، با تعدادی از کشتی‌گیران اضافه بر کشتی‌گیران اصلی مورد نیاز خود، از ثبت قرارداد کشتی‌گیران ذیربط در این مسابقات با تیم‌های دیگر، ممانعت می‌کنند. بر این اساس بخشنامه فدراسیون به هیأت‌های کشتی استان‌ها در مورد موضوع فوق‌الذکر به شرح زیر است:

1- به تمام باشگاه‌های متقاضی شرکت در لیگ کشتی کشور، آن استان اعلام شود، با عنایت به اینکه اقدام مذکور بر شرایط کمی و کیفی رقابت‌ها اثر منفی می‌گذارد، از انجام چنین اقدامی خودداری کنند. بدیهی است فدراسیون کشتی در صورت مشاهده موضوع مذکور، مستندات مربوط را به کمیته اخلاق و امور انضباطی ارجاع خواهد نمود.

2- تمام کشتی‌گیرانی که دارای قرارداد داخلی با باشگاه‌های کشتی کشور هستند و از نفرات اصلی تیم‌های ذیربط محسوب نمی‌شوند، می‌توانند از سوی سایر تیم‌های باشگاهی شرکت کننده در مسابقات نیز، در رقابت‌های لیگ شرکت کنند. قراردادهای داخلی کشتی‌گیران مذکور که اعضاء اصلی تیم باشگاهی نیستند، تعهدی برای کشتی‌گیر مربوطه از نظر فدراسیون کشتی ایجاد نمی‌کند.

بدیهی است از سوی فدراسیون کشتی صرفا قراردادی رسمیت خواهد داشت که در سازمان لیگ فدراسیون منعقد شده باشد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X