ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جمع آوری ۲۲ میلیون تومان توسط مجمع خیران شهرستان باوی

به گزارش خبرنگار مهر، مجید موحدیان پیش از ظهر امروز دوشنبه در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز با تاکید بر اجرای مصوبات این جلسات در مورد نحوه هزینه کردن کمک های مردمی اظهار کرد: طبق اساسنامه مجمع خیرین مدرسه ساز، انجام تعمیرات واقدامات برای هزینه کردن کمک های نقدی با تصمیم جمعی مجمع خیرین است که در جلسات ماهانه مشخص می شود و هر عضو از جمله مدیر آموزش و پرورش تنها یک رای مجمع را دارد.

وی افزود: همچنین، بیلان و عملکرد مالی مجمع شفاف است و هر یک از اعضای که تعداد آنها شش نفر است، می توانند با مراجعه به بانک از موجودی حساب آن مطلع شوند.

مدیر آموزش و پرورش باوی، موجودی نقدی مجمع خیرین را در حال حاضر ۲۲ میلیون تومان ذکر کرد و گفت: کمک های غیرنقدی نیز شامل اهدای وسایل سرمایشی و گرمایشی، مصاح ساختمانی، وسایل کمک آموزشی و اهدای زمین است.

موحدیان ادامه داد: در جشنواره سال گذشته، شش هزار مترمربع و در جشنواره سال جاری ۱۸ هزار مترمربع زمین برای ساخت مدرسه به آموزش و پرورش باوی اهدا شد.

وی در مورد اولویت دادن به تعمیرات و ساخت وساز مدارس و حساسیت نسبت به هزینه کردن وجوه مجمع که تبرعات مردم خیر است، توضیح داد: چک های مجمع با حساسیت و بعد از مشورت و ارزیابی کارشناسانه توسط مدیریت امضا می شود و با توجه به هزینه های بالای تعمیرات و تعدد مدارس فرسوده شهرستان این موجودی واقعا کافی نیست و فقط می توان در پروژه های اضطراری و محدود اقدام کرد که در این زمینه تاکنون مجمع هزینه دو پروژه را درروستاهای عماشیه، حنیری و مهدی شبه اجرا و تامین کرده است.

جابر عامری، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان باوی نیز در ادامه، ضمن قدردانی از مشارکتهای مردمی در شهرها و روستاهای سراسر شهرستان گفت: مبالغ اهدا شده توسط مردم با نظر جمعی اعضای مجمع خیرین و با توجه به اولویت پروژه ها، تعمیرات و بازسازی مدارس هزینه می شود و با توجه به بنیه مالی و توانایی مجمع، اولویت با تعمیرات مدارس فرسوده یا خطرآفرین است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده