ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس: توسعه کیفی این شهرکها در اولویت است

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، شاهپور قنبری در بازدید از شهرک های صنعتی جهرم و سروستان بر تکمیل زیرساخت ها و نیز ارائه خدمات مناسب به صنعتگران و سرمایه گذاران تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به لزوم ایجاد جاده دسترسی برای شهرک صنعتی جهرم گفت: امیدواریم با رفع موانع عملیات اجرایی و تملک زمین، عملیات اجرایی این طرح آغاز شود.
قنبری افزود: با توجه به فراهم شدن زیرساخت های خط 20 کیلوولت برق شهرک صنعتی جهرم، منتظر وصل برق این خط اختصاصی توسط اداره برق این شهرستان هستیم.
بر اساس این گزارش، در شهرک صنعتی جهرم که 40 هکتار مساحت دارد، تاکنون 48 قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان منعقد شده که از این تعداد 18 واحد بهره بردار با اشتغالزایی 466نفر در حال فعالیت هستند و 30 واحد صنعتی نیز در مرحله ساخت و ساز است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس همچنین در بازدید از شهرک های صنعتی سروستان 1و2 بر تقویت تلاش ها با هدف حل مشکلات این شهرک های صنعتی تاکید کرد.
وی افزود: با توجه به تکمیل شهرک صنعتی سروستان یک به مساحت 45 هکتار، 33 قرارداد سرمایه گذاری در این شرکت منعقد شده که از این تعداد، 21 واحد تولیدی در حال فعالیت و 12 واحد نیز در حال ساخت و ساز هستند.
قنبری افزود: شهرک صنعتی سروستان 2 نیز توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس راه اندازی و زیر ساخت های اولیه در آن ایجاد شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه شهرک صنعتی سروستان 2 به مساحت 715 هکتار از ظرفیت استقرار 350 واحد صنعتی برخوردار است، اظهار داشت: تاکنون طرح‌های عمرانی نظیر شبکه داخلی برق و آب و نیز بخشی از خط انتقال برق در فاز یک این شهرک صنعتی انجام شده است.
وی اظهار کرد: این شهرک صنعتی دارای امکانات زیربنایی شامل شبکه آبرسانی، برق‌رسانی، زیرسازی و ساختمان نگهبانی است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در ادامه نزدیکی به کلان‌شهر شیراز، فاصله نزدیک این شهرک صنعتی با جاده شیراز - بندرعباس و شیراز - کرمان را از مزیت‌های این شهرک صنعتی عنوان کرد و گفت:در حال حاضر چهار قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سروستان 2 منعقد و این واحد ها در مرحله ساخت و ساز هستند.
وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در این شهرک صنعتی با توجه به مزیت‌های موجود در آن، افق روشنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.
علی همتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس نوزدهم اردیبهشت در آیین معارفه مدیر عامل جدید شهرک های صنعتی استان فارس، توسعه کمی شهرک های صنعتی استان را کافی دانسته و بر ضرورت توسعه کیفی این شهرک ها تاکید کرد.
شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جنوب شرقی و شهرستان سروستان در فاصله 80 کیلومتری شرق شیراز واقع شده اند.
2027 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده