ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مطالعه و برنامه قبل از سفر که نباید فراموش شود

شهر و کشورها همیشه در حال تغییر هستند، پس این امر ضروری است که برای برنامه ریزی سفر مطالعاتی صورت گیرد .

شهر و کشورها همیشه در حال تغییر هستند، پس این امر ضروری است که برای برنامه ریزی سفر مطالعاتی صورت گیرد و اطلاعاتمان به روز شود. کتابهای راهنما، نقشه ها، و وب سایت های سفر تمام منابع کلیدی در شروع کار هستند.

بنابراین رعایت کردن یکسری از عوامل به برطرفکردن نیازها و منافع شما کمک می کند.باید متوجه شوید که کدام یک از اطلاعات در مقالات یا کتابها به شکل رویاهای سفر شما نزدیکتر است.ممکن است در یک کتاب یا مقاله اشتباهی وجود داشته باشد،بنابراین چندین سایت و کتاب را مورد بررسی قرار دهید.

مطالعه و برنامه ریزی سفر
کتابهای راهنما
برای سفر خود کتابهای به روز رسانی شده را انتخاب و از آنها استفاده کنید.

نقشه ها
هنگامی که کتاب راهنما انتخاب می کنید در کنار آن یک یا دو نقشه نیز برای برنامه ریزی بهتر بر دارید.یک نقشه از نمای کلی شهر یا کشوری که می خواهید به آن سفر کنید،فراهم آورید.در برخی از کتابهای راهنما نیز یک نقشه کلی وجود دارد.

وب سایت اطلاعات گردشگری
معمولا در هر شهر یک دفتر اطلاعات گردشگری وجود دارد که به محظ ورود به آن می توانید از مشاوران آن کمک بگیرید،اما یک راه راحتر برای دسترسی به این اطلاعات وجود دارد. آن هم استفاده از وب سایت گردشگری هر شهر است. بسیاری از این سایت ها شامل اطلاعات عملی بسته بندی شده، برنامه های سفر، راهنماهای شهرستان، نقشه های تعاملی، عکس های رنگارنگ، روزنامه ها، مجلات قابل دانلود رایگان، شرح تورها و بیشتر می باشد.

وب سایت های محلی
سایت های محلی با راهنمایی های ساده دارای طرفداران بسیاری هستند.در هر شهرستان بزرگ یک میزبان آنلاین برای هنر، فرهنگ، غذا، نوشیدنی ها،تقویم وقایع ، بررسی هتل ها ،اطلاعات در مورد نمایشگاه ها و دیگر اتفاقات اختصاص داده شده است.


کوله پشتی

اخبار مرتبط:

تاثیر برنامه ریزی سفر در آرامش و امنیت سفر

نکات مهم در برنامه سفر

برنامه ریزی برای سفر

چگونه برای سفر دور دنیا برنامه ریزی کنیم؟

نکات مهم برای برنامه ریزی خوب و ایده ال سفر

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نیک صالحی-گردشگری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده