ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۸ قرارداد به ارزش ۷۹۲ میلیون افغانی به تصویب رسید

به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران،جلسه کمیسیون تدارکات ملی با حضور وزرای مالیه، اقتصاد، مشاور ارشد مقام عالی ریاست جمهوری در امور زیربنا ، مسولین اداره تدارکات ملی، ناظرین شفافیت از کاکس پارلمانی افغانستان، کمیسیون مالی و بودجه ولسی جرگه و سیستیکا برگزار شد.

در این جلسه قرارداد پروژه بازسازی سرک لیسه نعمان چاریکار الی قلعه بلند ولسوالی بگرام بخش اول با فرش اسفلت و بخش دوم با فرش کانکریتی، قرارداد پروژه شبکه آبرسانی شهرک های خواجه رواش و امارات متحده عرب تصویب شد.

همچنین ارائه خدمات مشورتی برای نظارت و ارزیابی قرارداد بازسازی یونت نمبر یک، پاک کاری و حفظ و مراقبت یونت نمبر ۳ و ارائه پرزه جات احتیاطی فابریکه برق نغلو مربوط شرکت برشنا، تعدیل قرارداد ( افزایش۲.۳۷ % قیمت قرارداد) ساختمان سرک کارته نو، نقلیه سیاه سنگ، گولائی تپه کارته نو، نساجی بگرامی ( لات پنجم ) از شهرداری کابل، قرارداد اعاشه محصلان لیلیه و مریضان شفاخانه تدریسی پوهنتون ننگرهار از بابت سال ۱۳۹۵ مربوط وزارت تحصیلات عالی و قرارداد های انتقالات هوایی اردوی ملی نیز منظور شد.

همچنین در این جلسه، طرح پیشنهادی وزارت دفاع ملی مبنی بر انسجام و عصری سازی تهیه و تدارک اعاشه قطعات مرکز و ولایات مورد بحث قرار گرفت و رئیس جمهور انسجام و عصری سازی موضوع را از لحاظ اینکه کیفیت غذا بهتر خواهد شد و نیز تطبیق این طرح سبب افزایش در استفاده از تولیدات داخلی و تقویت شرکت ها و متشبثین داخلی خواهد گردید، استقبال نمود.

آقای غنی تآکید کرد که در حصه تدارکات آن باید روش مناسب رقابتی اتخاذ گردد تا شفافیت و مؤثریت اقتصادی بهترتامین گردد.

همچنان رئیس جمهور خاطرنشان کرد که موضوع کفایت بودجوی آن نیز تثبیت گردد. وزرای مالیه و اقتصاد مؤظف گردیدند تا در این زمینه با مشاور مقام عالی ریاست جمهوری در امور مالی و اقتصادی یکجا با وزارت دفاع ملی کار نمایند تا اینکه طرح متذکره از هر لحاظ تکمیل و آماده تطبیق گردد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X