ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رویشی تازه از دل خاکستر

پیش بینی می شد که از خاکستر شکست اصولگرایان در انتخابات مجلس، رویشهای تازهای آغاز شود.  سرویس سیاسی فردا: شهاب اسفندیاری طی  یادداشتی نوشت: 
 
پیش بینی می شد که از خاکستر شکست اصولگرایان در انتخابات مجلس، رویشهای تازهای آغاز شود.

روزنامه صبح نو یکی از این رویشهاست که تلاش میکند با رویکردی خبری - تحلیلی تریبونی باشد برای نسل جوان انقلابی و نخبگان آرمانخواه. باشد که به رخوت و رکود و انسداد حاکم بر این جریان پایان دهند.  به نظر میرسد نسل جدید انقلابی و آرمانخواه، بهرغم اختلافات گذشته، به واسطه اشتراک نسلی و زبانی و نیز برخی اهداف و دردهای مشترک، میتوانند در چنین فضایی گرد هم آیند. البته این بدین معنا نیست که لزوماً در همه موارد توافق داشته یا مثلاً در انتخابات آینده همسو باشند. مهم این است که از وضع موجود راضی نیستند.

مدیرمسوول و سردبیر این روزنامه فرشاد مهدی پور، عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است که حدود دو دهه سابقه مطبوعاتی دارد. هزینه این روزنامه را، چون تمام روزنامه های غیردولتی ایران، برخی «افراد خیر» تأمین میکنند!

یادداشت من در تحلیل تغییر رییس صدا و سیما در پیش شماره نخست این روزنامه منتشر شد و در کانال تلگرامی نوپای آن حدود 10 هزار بار بازدید شد. چنین مطلبی احتمالاً در هیچ یک از دیگر مطبوعات فعلی مجال انتشار نمی یافت. همین برای فردی مثل من، انگیزهای است برای حمایت از انتشار چنین روزنامهای. اینکه روزنامه چقدر در تداوم اهداف خود موفق باشد را باید در گذر زمان دید.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X