جزئیات گفتگوی خصوصی رهبر انقلاب و هاشمی درباره حج

در مورد مساله پیش آمده با عربستان قرار شد ضمن حفظ مراتب اعتراض و طلبکاری به گونه ای عمل کنیم که حج سال آینده به خطر نیفتد و سعی کنیم اجازه برگزاری مراسم برائت از مشرکین را بگیریم سرویس سیاسی فردا: هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات سال 1372 و در صفحات 142 و 147 خود به برهم خوردن مراسم برائت از مشرکین و مذاکراتش با رهبر انقلاب درباره تعطیلی حج اشاره می کند که در ادامه می آید: 6 خردادآقای ری شهری از مکه تلفنی گفت که سعودی ها مانع برگزاری مراسم برائت شده اند و استمداد کرد. سفیر عربستان در اینجا گفته که عکس العمل های مطبوعات و دانشگاه و شعارهای دیواری با برپایی همایش در مورد سفر فهد به ایران در برخورد عربستان با مراسم برائت از مشرکین موثر بوده است.
9 خرداد(در دیدار با رهبری) در مورد مساله پیش آمده با عربستان قرار شد ضمن حفظ مراتب اعتراض و طلبکاری به گونه ای عمل کنیم که حج سال آینده به خطر نیفتد و سعی کنیم اجازه برگزاری مراسم برائت از مشرکین را بگیریم.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات گفتگوی خصوصی رهبر انقلاب و هاشمی درباره حج» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X