ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اخطار فدراسیون به کشتی گیرانی که قرارداد داخلی امضاء می کنند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بعضاً مشاهده شده است تیم های شرکت کننده در رقابت های باشگاه های کشتی کشور، از طریق عقد قرارداد داخلی، با تعدادی از کشتی گیران اضافه بر کشتی گیران اصلی مورد نیاز خود، از ثبت قرارداد کشتی گیران ذیربط در رقابت های لیگ باشگاه های کشتی با تیم های باشگاه های دیگر، ممانعت بعمل می آورند.
 
بر این اساس بخشنامه فدراسیون به هیأت های کشتی استان ها در مورد موضوع فوق الذکر به شرح زیر است:
 
1- به کلیه باشگاه های متقاضی شرکت در لیگ باشگاه های کشتی کشور، آن استان اعلام گردد، با عنایت به اینکه اقدام مذکور بر شرایط کمی و کیفی رقابت های باشگاه های کشتی کشور اثر منفی می گذارد، از انجام چنین اقدامی خودداری نمایند. بدیهی است فدراسیون کشتی در صورت مشاهده موضوع مذکور، مستندات مربوط را به کمیته اخلاق و امور انضباطی ارجاع خواهد نمود.
 
2- کلیه کشتی گیرانی که دارای قرارداد داخلی با باشگاه های کشتی کشور هستند و از نفرات اصلی تیم های ذیربط محسوب نمی شوند، می توانند از سوی سایر تیم های باشگاهی شرکت کننده در مسابقات نیز، در رقابت های لیگ باشگاه های کشور شرکت نمایند. قرارداد های داخلی کشتی گیران مذکور که اعضاء اصلی تیم باشگاهی نیستند، تعهدی برای کشتی گیر مربوطه از نظر فدراسیون کشتی ایجاد نمی کند.
 
بدیهی است از سوی فدراسیون کشتی صرفا قراردادی رسمیت خواهد داشت که در کمیته لیگ فدراسیون منعقد شده باشد.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده