ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دلواپسی نماینده بم با حمله به اصلاح طلبان

دلواپسی نماینده بم با حمله به اصلاح طلبان سیاست > مجلس - ایرنا نوشت: نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با حمله به اصلاح طلبان، دلایل دلواپس بودن خود را تشریح کرد.

موسی غضنفرآبادی در نطق میان دستور خود افزود: من دلواپسم؛ وقتی فتنه 78 از سوی افراد شاخص اصلاح طلب کلید می خورد و به انقلاب و آرمان های امام(ره) و شهدا هتک حرمت می شود و فتنه 88 از سوی اصلاح طلبان رقم خورده و خیمه های عزای سرور و سالار شهیدان به آتش کشیده شده و به آرمان های انقلاب از جمله حمایت از مظلومان فلسطین مورد تعرض قرار می گیرد، من دلواپس مي شوم.

وی ادامه داد: وقتی به اصل نظام توهین و حمله شده و عکس امام راحل(ره) پاره شده و دست برخی اصلاح طلبان در دست دشمنان نظام از جمله سلطنت طلبان و منافقان قرار می گیرد و مساجد به آتش کشیده می شود، وقتی با آتش زدن اموال عمومی موجبات ناامنی در جامعه فراهم می شود و وقتی که با اردوکشی در کف خیابان احقاق حق می شود؛ آیا دلواپس نباشم؟

نماینده مردم بم در مجلس یادآور شد: وقتی با ایجاد فضاهای مبهم از جمله کشته سازی، احساسات مردم را بی جهت علیه نیروها و حافظان انقلاب تحریک می کنند و وقتی که نامه بدون سلام و خداحافظی تنظیم شده و به آغاز شروع فتنه کد داده می شود و وقتی دختر و پسر در صف کذب و نمایشی در نمازجمعه کذایی می ایستند و بسیجی در سطل زباله آتش زده شده و چادر به زور از سر زنان قهرمان ملت برداشته می شود و وقتی این همه جنایات از سوی سران اصلاحات محکومیتی صورت نمی گیرد؛ آیا نباید دلواپس بود؟

وی ادامه داد: وقتی نیرنگ دشمن را به وضوح دیده و برخی مسئولان خود را به خواب زده و وقتی دغدغه های رهبری معظم انقلاب نسبت به موضوعات فرهنگی برطرف نشده است، آیا حق ندارم دلواپس باشم؟ وقتی توصیه های رهبری شنیده نشده و به فتنه گران بها داده می شود و دغدغه ایشان در حوزه اقتصاد مقاومتی برطرف نمی شود؛ نباید دلواپس بود؟

غضنفرآبادی گفت: وقتی روحیه اشرافی گری در مسئولان گسترش پیدا کرده و مردم به خاطر گرفتاری ها و بیکاری ها دچار افسردگی می شوند؛ نباید دلواپس بود؟ وقتی که تفکر خطرناک «یا باید با آمریکا کنار بیاییم یا به طور دائم تحت فشار از سوی آمریکا باشیم» از سوی برخی مسئولان رواج پیدا می کند که بر اساس این تفکر عقب نشینی های گام به گام در مقابل آمریکا ادامه پیدا می کند که تصویر آن در برجام 2 و 3 مشاهده می شود؛ آیا نباید دلواپس بود؟

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: آنان که غیرت و بصیرت عمار و مالک داشته باشند دلواپس بوده و آنان که مانند سلیمان خزاعی ها خیلی دیر از خواب غفلت بیدار می شوند، دلخوش هستند و حتی سربریدنشان را هم توهم می دانند.

نماینده مردم بم در مجلس نهم در بخش دیگری از نطق خود به انتخاب خود در دو دوره مجلس و خدماتی که به شهرستان بم شده است اشاره کرد.

2727

 

 

کلید واژه ها: مجلس نهم - اصلاح طلبان - فتنه (حوادث پس از انتخابات خرداد88) -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده