ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان از محل جرائم رانندگی به شهرداری خرم‌آباد

یحیی عیدی در گفتگو با خبرنگار مهر به آمادگی شهرداری خرم آباد برای صدور برگه های جریمه رانندگی مالکان خودروها اشاره کرد و اظهار داشت: دوربین های سطح شهر جریمه های زیادی از رانندگان متخلف را ثبت می کنند اما هیچ کدام از این جرائم به دست صاحبان و مالکان خودروها نمی رسد و پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده منبع درآمدی برای ارسال جرائم به مالکین خودروها را در اختیار ندارد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری خرم آباد در نظر دارد برگه های جرائم رانندگی را توزیع کند، بیان داشت: هزینه ارسال برگه های این جرائم به مالکین خودروها ماهیانه حدود سه میلیون تومان است با این وجود ۶۰ درصد مبالغی که از پرداخت این جرائم حاصل می شود به شهرداری بازمی گردد.

وی افزود: با واگذاری کار ارسال برگه های جرائم رانندگی به مالکین خودروها درآمدهای شهرداری بالا رفته و اشخاص متوجه می شوند در کدام مکان های شهر جریمه شده و دیگر در این نواحی تخلف نخواهند کرد.

شهرداری خرم آباد با اشاره به اینکه قرار است امسال ۵۰۰ میلیون تومان از محل جرائم رانندگی به شهرداری پرداخت شود، افزود: کل اعتبار در نظر گرفته شده از محل جرائم رانندگی به استان لرستان حدود یک میلیارد تومان است که استانداری مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن را به شهرداری خرم آباد تخصیص داده و مابقی بین دیگر شهرداری های استان توزیع می شود.

عیدی بیرانوند گفت: بسیاری از مردم به ویژه رانندگان تاکسی به دوربین های ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی اعتقاد نداشته و  در میادین شهر نسبت به جابجایی مسافر اقدام می کنند به طوریکه گویا این دوربین ها نقش بازدارندگی ندارند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده