انتقاد از بی توجهی به جایگاه شورا در تفاهم نامه های دولتی

اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عدم اطلاع شورا از تفاهم‌نامه ۶ ساله شهرداری با وزارت ارشاد، برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب، گفت: در تفاهم نامه ها و تصمیمات استراتژیک شهری، شورا باید حضور داشته باشد و شهرداری باید در تمام این موارد شورای شهر تهران را در جریان امور بگذارد.

وی ادامه داد: اگر این تفاهم نامه ابتدا در شورا بررسی می شد، حتماً شورا با این موضوع مخالفتی نمی کرد و جو شورا، جو حمایتی از این موضوع است.

شاکری تاکید کرد: روندی که شهرداری در خصوص امضاء تفاهم نامه ها با نهادهای دولتی در پیش گرفته است، روند خوبی نیست و باید پیش از امضاء تفاهم نامه شورا از مفاد آن آگاه شود. هرچند این تفاهم نامه اخیر در خصوص شهر آفتاب قرار است در صحن شورا مطرح و در خصوص آن گزارش دهند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از بی توجهی به جایگاه شورا در تفاهم نامه های دولتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات